Forum giełdowe spółki VOOLT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Biomass 100% ,a Novavis ma umowę o współpracy z tą spółką ~Matiz 7 2020-07-29 22:51
Jutro 30.07 konferencja Mennica Skarbowa 14h link ~Jaa 1 2020-07-29 22:19
Do pana EO ~Dżon 1 2020-07-29 20:49
Teraz czas na wiatraki! Jutro pewnie GENRG będzie grane. ~greenenergy 4 2020-07-29 19:26
Słuchaliście Albert Rokicki Longterm ?? ~Ja 1 2020-07-29 18:09
Novavis dalej najtańszą spółką z segmentu OZE ~Matiz 3 2020-07-29 17:52
DZIECI BIEDASZYBÓW sprzedały BIOMASS ponad 100% wzrostem !! ~buhahahaha 4 2020-07-29 16:58
no i jak z tym novavisem? ~egon 1 2020-07-29 16:54
Zmiany w ustawie OZE ~Kolo 1 2020-07-29 14:59
Polska Wyspa, Sobieszewo. ~Dabidr86 1 2020-07-29 12:49
Votum sa votum eneegy fotowoltaika ~Byk 1 2020-07-29 06:40
Spekuła właśnie gromadzi się na Novavis !!! ~Matrix 16 2020-07-28 22:33
Matiz sprzedał BIOMASS przed wielkimi wzrostami !! ~buhahahaha 12 2020-07-28 22:31
Novavis trzymam do r 2023 Z czystej ciekawości = 90 %. Z chciwości = 10% ~eo 3 2020-07-28 22:16
pięknie... ~baterian 3 2020-07-28 18:49
Ostatnia szansa przed widłami :) ~owca 2 2020-07-28 16:37
Novavis, nie Rubicon. Novavis w Ruiconie. Rubicon w Novavisie. ~eo 3 2020-07-28 15:38
05.09.2016 Novavis s-ka zależna ma umowę Czechy netto 140.000 EUR ~eo 34 2020-07-28 15:31
17 z przodu - gonimy Biomas ;-) ~Hank 1 2020-07-28 15:15
A więc widły. Pierwsze. ~Naprzód 1 2020-07-28 15:14
król jest jeden columbus ~egon 3 2020-07-28 12:37
Indeks ICO_PV ~Matiz 15 2020-07-28 10:32
Kumulacja ~Zdzislaw 1 2020-07-28 10:30
Termin zamiany akcji Novavisu na Rubicon ~Błażej 2 2020-07-28 10:05
mocno niedoszacowana spółka, patrząc na inne spólki OZE ~bic10 1 2020-07-28 09:31
ostatnie szczyty przebite, sky is the limit ;) ~owca 2 2020-07-28 09:28
15zł - na dniach ~Piter 9 2020-07-28 09:27
Jak to jest ~Sasas 1 2020-07-28 09:25
Zbliża się dzień sądu ostatecznego - 14-08-2020 r. ! ~Matrix 3 2020-07-27 21:20
Novavis ,a Columbus - taka mała dygresja ~Matiz 9 2020-07-27 10:28
[x]
VOOLT -6,25% 1,50 2026-06-23 14:05:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.