https://www.fxmag.pl/artykul/szykuje-sie-kolejna-banka-spekulacyjna-boom-na-fotowoltaike?fbclid=IwAR1_7JZl6GqkQ9bFfsgymgXPQKPLnrWCvgfQsV57D6av4x-VfE_qzhcPUdY
Warto sobie porownac te dane z Novavis. Jak napompowana jest konkurencja wzgledem 2 najwazniejszej spolko w indeksie oze w polsce