|
Akcje Rubiconu
|
~Huncwotoffline
|
1
|
2020-08-14 17:04
|
|
Nie ma chętnych na darmowe akcje RUBICONU ?
|
~Matrix
|
2
|
2020-08-14 12:50
|
|
O co chodzi z tym wezwaniem? Ktoś wytłumaczy?
|
~Anna
|
2
|
2020-08-14 12:48
|
|
to sie nie oplaca
|
~Maestro
|
16
|
2020-08-14 11:27
|
|
witam
|
m1234
|
1
|
2020-08-14 11:23
|
|
Spełnia się pierwszy etap Term Sheet
|
~Matrix
|
2
|
2020-08-14 11:21
|
|
Novavis+Rubicon=Drugi Columbus
|
~Jacek
|
6
|
2020-08-14 08:39
|
|
OBSTAWIAM NA 2020 ROK KURS NOVAVIS W PRZEZDZIALE
|
~oze
|
4
|
2020-08-13 23:09
|
|
Przesiadka z Novavis na SOFTBLUE - fotowoltaika i umowa z Letus
|
~Softblue
|
1
|
2020-08-13 23:00
|
|
Kolejna instalacja w Centrum Warszawy
|
~Matiz
|
4
|
2020-08-13 22:44
|
|
ML System, Bruk-Bet Solar, Hanplast, BGPV. mają plan rozbudowy
|
~Matrix
|
4
|
2020-08-13 21:43
|
|
Kurs trzymany w granicach 13,5
|
~CoDy
|
7
|
2020-08-13 20:15
|
|
W piątek Walne Rubiconu
|
~Jacek
|
9
|
2020-08-13 19:46
|
|
Całe OZE już odbiło a tu jak zwykle
|
~Oli
|
1
|
2020-08-13 16:21
|
|
Ale tu umieralnia nie ma nawet z kim podyskutowac
|
~Robert
|
2
|
2020-08-13 15:27
|
|
14.30 nie do przejścia dziś...
|
~Robert
|
2
|
2020-08-13 14:46
|
|
już sie narosło...
|
~majk
|
3
|
2020-08-13 13:09
|
|
jaki tu macie konsensus co do wynikow za 2 kw?
|
~barry
|
14
|
2020-08-13 12:40
|
|
Idzie gruba zwała na giełdach, te spadki to moze być początek
|
~XXX
|
4
|
2020-08-12 20:57
|
|
14-08-2020 super wyniki za ii kw. Jest okazja dziś tanio kupić
|
~Matrix
|
2
|
2020-08-12 15:13
|
|
Tylko co ma Putin i info o pseudo szczepionce do PV
|
~DOMO
|
1
|
2020-08-12 11:32
|
|
WTF SKĄD TAKIE SPADKI?
|
~Zdzwiony
|
1
|
2020-08-12 09:31
|
|
Mam dużo tych akcji ale zastanawiam się nad wyjściem
|
kanpatx
|
7
|
2020-08-11 23:34
|
|
minus 8%
|
~egon
|
2
|
2020-08-11 21:01
|
|
Ktoś wie dlaczego dzisiaj tak czerwono na GPW?
|
~teufel
|
5
|
2020-08-11 20:59
|
|
Władimir Putin ogłosił rejestrację pierwszej szczepionki na COVID-19
|
~Matrix
|
1
|
2020-08-11 11:38
|
|
Egon jak Internet Explorer
|
~wyluzowany
|
1
|
2020-08-11 09:12
|
|
Gdzie ten świetlany biznes ???
|
~Tedi
|
9
|
2020-08-10 21:27
|
|
To się opłaca.
|
~DavidR86
|
2
|
2020-08-10 16:01
|
|
kto to sprzedaje w takich cenach? przecież tu kurs już dawno...
|
~bic10
|
8
|
2020-08-10 16:00
|