MOCNE KUPUJ - tak mówią wszystkie wskaźniki AT, na czele z MACD i STS. A nawet z ichimoku wychodzi, żeby kupować. Do tego solidne fundamenty, więc chyba po Columbusie i ML System czas na mocny wystrzał na Novavis :)
Tylko czemu te trolle ciągle naganiają na spadki? Może jednego czy drugiego świeżaka uda im się wyleszczyć, ale przecież dużo mu akcji w ten sposób nie odbiorą. A silne ręce papieru prędko nie puszczą.