|
wszedl january w ovid wejdzie i w varsav, kwestia czasu
|
~rolnik
|
7
|
2020-06-04 18:50
|
|
Co sie dzieje z tą spółką. Katastrofa. Strach ciągle strach.
|
~Dratewka
|
3
|
2020-06-03 17:42
|
|
Korekta na wigunię idzie kupimy po 2zico.....
|
~Marcel41
|
2
|
2020-06-03 17:18
|
|
Giants Uprising to będzie jeszcze większa katastrofa niż Covid
|
~Zaciekawiony
|
3
|
2020-06-03 15:13
|
|
OVID WORKS - January Ciszewski nowym inwestorem w spółce
|
~nc
|
3
|
2020-06-03 12:37
|
|
sprzedali 1/3 posiadanych akcji Ovid
|
~brz
|
6
|
2020-06-03 12:36
|
|
kiedy nowa premiera
|
~qmx
|
2
|
2020-06-03 11:34
|
|
Prezes obejmował emisję po 10gr więc teraz karmi makulatura.....
|
~Humanista
|
3
|
2020-06-03 11:23
|
|
Minus
|
~Bambosz
|
1
|
2020-06-03 10:57
|
|
tak myślałem że R wali ngg więc wszedłem tu
|
~NGG
|
1
|
2020-06-03 09:28
|
|
Kiedy te 20mln akcji wchodzi do obrotu giełdowego?
|
~Marlena
|
7
|
2020-06-02 22:10
|
|
debiut
|
~przypom
|
2
|
2020-06-01 15:50
|
|
Pany
|
~adam43
|
16
|
2020-06-01 13:06
|
|
kupcie na dzien dziecka po jednym pudeleczku bee
|
~Bigben
|
1
|
2020-06-01 10:05
|
|
rosnie,bo na dniach info o wejsciu ovid na gielde
|
~rolnik
|
2
|
2020-05-29 17:16
|
|
Gruby znowu wszystkich ubrał.....Znając życie witamy 2,20pln....
|
~Marlena
|
22
|
2020-05-29 09:02
|
|
Ovidy się szukują...
|
~Cinu
|
1
|
2020-05-29 08:28
|
|
Oni wprowadzili tą emisje akcji do obrotu....
|
~Malen
|
1
|
2020-05-28 16:28
|
|
Blockchain Lab emisja po 12,77
|
~BTC
|
2
|
2020-05-28 16:12
|
|
Wers - dzięki za Trakcję - jesteś Mistrz !!!
|
~Olek
|
25
|
2020-05-28 15:58
|
|
nie żartujcie zdejmijcie to kupno
|
~dududu
|
5
|
2020-05-28 13:35
|
|
Varsav czyżby premiera gigantów na dniach
|
~Marlena
|
4
|
2020-05-28 11:46
|
|
Varsaw mozliwe wybicie....
|
~Marakesz
|
16
|
2020-05-28 11:03
|
|
Kiedy prezentacja nowej gry
|
~analits
|
20
|
2020-05-27 11:09
|
|
kurs właśnie zamknął lukę spadkową spowodowaną raportem
|
~fed
|
2
|
2020-05-27 10:59
|
|
Aria i inne złe pomysły
|
-1234-
|
4
|
2020-05-27 10:50
|
|
SPRZEDALEM PO PREMIERZE BEE 29.07.19 za 3.01..
|
~majk
|
2
|
2020-05-27 07:43
|
|
branża IT odporna na epidemię....18
|
~kiosk
|
1
|
2020-05-27 00:24
|
|
Santa_Ka 15 - pytanie ....
|
~wers
|
9
|
2020-05-26 16:31
|
|
5mln dofinansowanie w tym miesiącu mogą dostać?
|
~Marlena
|
4
|
2020-05-26 14:33
|