Mam nadzieję że jutro sprzedaż i się wyniesiesz na inne forum. Jeszcze kilka dni temu chwaliłeś vvr a teraz siejesz ferment. Jak chcesz to skopiuję twoje teksty z minionych dni jaki to vvr jest super. Chłopie ty poprostu sprzedałeś akcje i chcesz tanio odkupić. Piszesz teraz (trolujesz) jaki to vars jest słaby. Jak byś znał tą spółkę od 0.80gr jak ja (ok. 3lata) to wiedziałbyś że sytuacja jest całkiem ok w porównaniu do innych tego typu spółek. Wiedziałbyś że sytuacja finansowa vvr jest stabilna a perspektywy przyszłych zysków b. duże. Varsav chodził już po 5zł długo przed premierą bee nie mając innej gry. Tu jest moc i perspektywy a ty jesteś trolem spadkowym. Wspominasz o trakcji czy itw bo tam się zapakowałeś wylewasz swoje przemyślenia żeby inni cię czytali i naśladowali. Może renzor to też ty. Lubisz jak coś Ci wyjdzie kosztem innych. Pozdrawiam i radzę innym nie czytać wypocin tego typu gości tylko rzetelne informacje z wiarygodnych źródeł