| bo Ursusem POwinien zarzondzać Pediatra | ~broker | 1 | 2021-12-27 10:58 |
| Niebawem 3 grosze będzie ! To koniec TrupaUrsusa z GPW ! | ~xxx | 13 | 2021-12-27 10:48 |
| Ostatnie Święta Ursus na GPW | boczekinvestmens | 9 | 2021-12-26 13:28 |
| ursus napszut! | ~jasiu | 1 | 2021-12-25 22:55 |
| Wyjście 2021 | ~Stefan | 2 | 2021-12-25 08:43 |
| Keous Nederland czyli Ursus City Smile. | ~ErinbrockovichzGdyni | 2 | 2021-12-25 08:33 |
| KONIEC URSUSA!! Sąd Ostateczny... | ~KomisarzEU | 12 | 2021-12-24 12:40 |
| Cenowe tsunami a pis tylko o tvn | ~ErinbrockovichzGdyni | 1 | 2021-12-24 08:58 |
| Ale ciśnienie w żyłach echh | ~AND | 4 | 2021-12-24 00:03 |
| Zupa z leszcza | ~Arnold | 1 | 2021-12-23 17:26 |
| Jeszcze będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie | ~Traktorek | 1 | 2021-12-23 13:56 |
| Gdzie ten dzisiejszy szczęściarz? | ~Arnold | 12 | 2021-12-22 23:40 |
| Kupcie wreszcie coś porządnego! | ~Moc | 2 | 2021-12-22 19:10 |
| 300K jak krew w piach. | ~Adam | 4 | 2021-12-22 17:11 |
| 300k jak krew w piach. | ~Adam | 1 | 2021-12-22 15:22 |
| Adrianie na gi wse mamy wezwanie | ~Wanda | 4 | 2021-12-22 09:59 |
| Pilne info !!! | ~Kamelot | 3 | 2021-12-21 19:53 |
| Przeniesienie siedziby Ursusa ? | ~ErinbrockovichzGdyni | 4 | 2021-12-21 16:13 |
| Ursus to nie spółka, Ursus to stan umysłu :)) | ~Arnold | 3 | 2021-12-21 09:49 |
| Uuuuu UP UP UP | ~Blizniakplwl | 4 | 2021-12-20 18:24 |
| Czy Ursus dołączy do konsorcjum na mały atom? | ~MC | 2 | 2021-12-20 18:06 |
| Krajowa Izba Gospodarcza - poparcie wniosku | ~Jasiu | 16 | 2021-12-20 16:06 |
| Przewiduję potężne wzrosty na Ursusie! | ~Leszcz | 1 | 2021-12-20 12:52 |
| 07-07-21 | ~ErinbrockovichzGdyni | 3 | 2021-12-19 09:44 |
| 26 stycznia wykluczenie z notowań ! | ~Out | 4 | 2021-12-19 00:23 |
| Ile spadnie w TK 51? | ~Arnold | 6 | 2021-12-18 15:05 |
| A może by tak | ~Gospodarka | 2 | 2021-12-18 12:43 |
| No dobra, ale tak serio | ~TakNaSerio | 12 | 2021-12-18 11:31 |
| Co z Korea? | ~Bogdan | 1 | 2021-12-17 22:30 |
| Pojemność 2400 | ~Jasiu | 1 | 2021-12-17 16:30 |