Forum giełdowe spółki URSUS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
bo Ursusem POwinien zarzondzać Pediatra ~broker 1 2021-12-27 10:58
Niebawem 3 grosze będzie ! To koniec TrupaUrsusa z GPW ! ~xxx 13 2021-12-27 10:48
Ostatnie Święta Ursus na GPW boczekinvestmens 9 2021-12-26 13:28
ursus napszut! ~jasiu 1 2021-12-25 22:55
Wyjście 2021 ~Stefan 2 2021-12-25 08:43
Keous Nederland czyli Ursus City Smile. ~ErinbrockovichzGdyni 2 2021-12-25 08:33
KONIEC URSUSA!! Sąd Ostateczny... ~KomisarzEU 12 2021-12-24 12:40
Cenowe tsunami a pis tylko o tvn ~ErinbrockovichzGdyni 1 2021-12-24 08:58
Ale ciśnienie w żyłach echh ~AND 4 2021-12-24 00:03
Zupa z leszcza ~Arnold 1 2021-12-23 17:26
Jeszcze będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie ~Traktorek 1 2021-12-23 13:56
Gdzie ten dzisiejszy szczęściarz? ~Arnold 12 2021-12-22 23:40
Kupcie wreszcie coś porządnego! ~Moc 2 2021-12-22 19:10
300K jak krew w piach. ~Adam 4 2021-12-22 17:11
300k jak krew w piach. ~Adam 1 2021-12-22 15:22
Adrianie na gi wse mamy wezwanie ~Wanda 4 2021-12-22 09:59
Pilne info !!! ~Kamelot 3 2021-12-21 19:53
Przeniesienie siedziby Ursusa ? ~ErinbrockovichzGdyni 4 2021-12-21 16:13
Ursus to nie spółka, Ursus to stan umysłu :)) ~Arnold 3 2021-12-21 09:49
Uuuuu UP UP UP ~Blizniakplwl 4 2021-12-20 18:24
Czy Ursus dołączy do konsorcjum na mały atom? ~MC 2 2021-12-20 18:06
Krajowa Izba Gospodarcza - poparcie wniosku ~Jasiu 16 2021-12-20 16:06
Przewiduję potężne wzrosty na Ursusie! ~Leszcz 1 2021-12-20 12:52
07-07-21 ~ErinbrockovichzGdyni 3 2021-12-19 09:44
26 stycznia wykluczenie z notowań ! ~Out 4 2021-12-19 00:23
Ile spadnie w TK 51? ~Arnold 6 2021-12-18 15:05
A może by tak ~Gospodarka 2 2021-12-18 12:43
No dobra, ale tak serio ~TakNaSerio 12 2021-12-18 11:31
Co z Korea? ~Bogdan 1 2021-12-17 22:30
Pojemność 2400 ~Jasiu 1 2021-12-17 16:30
[x]
URSUS -4,91% 0,01 2022-10-14 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.