| Oj, oj , oj.... | ~Leszcz | 17 | 2021-12-29 12:42 |
| Informacje o nowym inwestorze | ~qwerty88 | 8 | 2021-12-29 10:32 |
| Kiedy scalenie akcji? | ~ErinbrockovichzGdyni | 10 | 2021-12-29 10:05 |
| Nowy kanał o HOSSIE na GPW w 2022 r kopytko | ~West | 1 | 2021-12-29 10:04 |
| Ursus pada a POwstaje nowy Órsós | ~AnalytykGełdowy | 6 | 2021-12-29 08:25 |
| Ciekawe ile jutro spadnie | ~Podziwiajacy | 5 | 2021-12-29 05:34 |
| Wątek dla optymistów Ursusa | ~Przemo | 22 | 2021-12-29 00:50 |
| Sanepid w fabryce Ursus | ~qwerty150 | 7 | 2021-12-28 23:20 |
| dziwne tj | ~lis | 1 | 2021-12-28 19:29 |
| Solorz | ~lis | 7 | 2021-12-28 19:17 |
| Wietrzenie magazynów.... | ~Arnold | 2 | 2021-12-28 19:13 |
| Nasza spółka to Iliada, kto będzie Homerem? | ~Tyrmand | 1 | 2021-12-28 19:12 |
| Zawiesili??? | ~Kamilo | 11 | 2021-12-28 17:30 |
| inwestor?? | ~nikt | 3 | 2021-12-28 17:23 |
| Widłowy ma coś z deklem. | ~Prowadzący | 5 | 2021-12-28 16:58 |
| Przybywa nowych forumowiczów | ~qwerty | 1 | 2021-12-28 16:03 |
| Będzie jak na kani | ~Xxx | 2 | 2021-12-28 15:26 |
| Jasiu | ~Smutny_jasiu | 1 | 2021-12-28 14:34 |
| To kiedy dywidenda z zysków? | ~Leszcz | 6 | 2021-12-28 14:34 |
| kiedy to ma być wycofane z obrotu?? | ~czarli | 3 | 2021-12-28 14:18 |
| zaraz bedzie+50% !!!! Macie jakieś info | ~po | 12 | 2021-12-28 13:30 |
| Odbicie trupa i nowych ubieranie frajerow | ~Gg | 1 | 2021-12-28 13:27 |
| Codziennie nowa niższa cena! | ~qwerty | 26 | 2021-12-28 13:02 |
| Drugie widły! Blisko 90 tysięcy akcji do kupna za 200 tysięcy złotych | ~Przemek | 2 | 2021-12-28 12:32 |
| gwiazdka | ~bolo | 1 | 2021-12-28 12:22 |
| I nie będzie opery za 3 grosze? | ~Mateusz | 5 | 2021-12-28 12:02 |
| Jasiu nie spszedaje akcji, Jasiu walczy z Ursusem. | ~Jasiu | 3 | 2021-12-28 11:35 |
| 1 gr | ~Ok | 2 | 2021-12-28 08:56 |
| zastanawiam sie jakie info puszczom | ~Bzymbzyk | 9 | 2021-12-27 20:22 |
| Zarajczyk gadaj kiedy Korea są kase | ~Bogdan | 2 | 2021-12-27 16:37 |