Forum giełdowe spółki URSUS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Oj, oj , oj.... ~Leszcz 17 2021-12-29 12:42
Informacje o nowym inwestorze ~qwerty88 8 2021-12-29 10:32
Kiedy scalenie akcji? ~ErinbrockovichzGdyni 10 2021-12-29 10:05
Nowy kanał o HOSSIE na GPW w 2022 r kopytko ~West 1 2021-12-29 10:04
Ursus pada a POwstaje nowy Órsós ~AnalytykGełdowy 6 2021-12-29 08:25
Ciekawe ile jutro spadnie ~Podziwiajacy 5 2021-12-29 05:34
Wątek dla optymistów Ursusa ~Przemo 22 2021-12-29 00:50
Sanepid w fabryce Ursus ~qwerty150 7 2021-12-28 23:20
dziwne tj ~lis 1 2021-12-28 19:29
Solorz ~lis 7 2021-12-28 19:17
Wietrzenie magazynów.... ~Arnold 2 2021-12-28 19:13
Nasza spółka to Iliada, kto będzie Homerem? ~Tyrmand 1 2021-12-28 19:12
Zawiesili??? ~Kamilo 11 2021-12-28 17:30
inwestor?? ~nikt 3 2021-12-28 17:23
Widłowy ma coś z deklem. ~Prowadzący 5 2021-12-28 16:58
Przybywa nowych forumowiczów ~qwerty 1 2021-12-28 16:03
Będzie jak na kani ~Xxx 2 2021-12-28 15:26
Jasiu ~Smutny_jasiu 1 2021-12-28 14:34
To kiedy dywidenda z zysków? ~Leszcz 6 2021-12-28 14:34
kiedy to ma być wycofane z obrotu?? ~czarli 3 2021-12-28 14:18
zaraz bedzie+50% !!!! Macie jakieś info ~po 12 2021-12-28 13:30
Odbicie trupa i nowych ubieranie frajerow ~Gg 1 2021-12-28 13:27
Codziennie nowa niższa cena! ~qwerty 26 2021-12-28 13:02
Drugie widły! Blisko 90 tysięcy akcji do kupna za 200 tysięcy złotych ~Przemek 2 2021-12-28 12:32
gwiazdka ~bolo 1 2021-12-28 12:22
I nie będzie opery za 3 grosze? ~Mateusz 5 2021-12-28 12:02
Jasiu nie spszedaje akcji, Jasiu walczy z Ursusem. ~Jasiu 3 2021-12-28 11:35
1 gr ~Ok 2 2021-12-28 08:56
zastanawiam sie jakie info puszczom ~Bzymbzyk 9 2021-12-27 20:22
Zarajczyk gadaj kiedy Korea są kase ~Bogdan 2 2021-12-27 16:37
[x]
URSUS -4,91% 0,01 2022-10-14 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.