Forum giełdowe spółki URSUS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Całkiem zdrowa korekta ~Who 9 2022-01-27 19:44
Chodźcie na Czarnków. Tam spółkę uratowano przed bankructwem. ~Mariusz 1 2022-01-27 17:31
Kurs nie spada! ~Adi 2 2022-01-27 16:45
Jestem już z wami ile jeszcze pyknie? ~OdpalanyRakietu 2 2022-01-27 16:43
Koniec spadków! ~Bogdan 3 2022-01-27 13:42
tutaj się niestety tylko wyprzedaje resztki ~case 5 2022-01-27 11:57
Kurs nie spadnie ponizej 0.23 ~Bogdan 1 2022-01-27 10:17
Czy z odsieczą przybędą Mongołowie z łukami ? ~ciekawe 1 2022-01-27 09:36
Mam propozycje ~Esperotia 2 2022-01-26 20:08
Ponizej 0.24 juz nie kupimy ~Pawlak 1 2022-01-26 17:48
Brać 10% czy jadzie na widły? ~ile 2 2022-01-26 12:04
Na K stoi 66 k papiera... ~jbcpis 2 2022-01-26 09:44
Warto kupić? ~Urus 4 2022-01-26 09:27
Wszedzie to samo ~Blizniakplwl 3 2022-01-25 23:01
Dongfeng ~Bogdan 1 2022-01-25 11:14
Info ~SFUJ 5 2022-01-24 21:17
kiedy ostatni dzień notowań? ~prosz 7 2022-01-24 18:28
chcecie odrobić - moje dwa typy ~seebek 1 2022-01-24 18:16
KOCHAM was ciołki za to że kupujecie powyżej 30 groszy ~Recykling_pieniędzy 4 2022-01-24 08:32
Mam sentyment do Ursusa ~Hickok 10 2022-01-23 21:27
Zaproszenie do Kenii. ~ErinbrockovichzGdyni 10 2022-01-23 11:19
Gra giełdowa :)) ~Arnold 4 2022-01-22 09:00
Kolejny kołowrotek :))) Hahaha ~Arnold 4 2022-01-21 18:41
Podsumowanie sesji 17.01.2022 ~Arnold 6 2022-01-21 16:57
I po korekcie! ~Mm 3 2022-01-21 16:55
Tak ~Blizniakplwl 1 2022-01-21 16:49
Jak wpadnie info.(wiecie jakie) to się 3 sesje nie otworz ~Czas 11 2022-01-21 13:25
Mówiłem, brać Termo2Power... Ursus to polityczna nic nie warta... ~NewHoland 3 2022-01-21 10:57
Espi czytać ESPi? ~Jams 9 2022-01-21 10:54
Taki artykuł znalazałam w sieci ~Basia 15 2022-01-21 10:48
[x]
URSUS -4,91% 0,01 2022-10-14 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.