| Całkiem zdrowa korekta | ~Who | 9 | 2022-01-27 19:44 |
| Chodźcie na Czarnków. Tam spółkę uratowano przed bankructwem. | ~Mariusz | 1 | 2022-01-27 17:31 |
| Kurs nie spada! | ~Adi | 2 | 2022-01-27 16:45 |
| Jestem już z wami ile jeszcze pyknie? | ~OdpalanyRakietu | 2 | 2022-01-27 16:43 |
| Koniec spadków! | ~Bogdan | 3 | 2022-01-27 13:42 |
| tutaj się niestety tylko wyprzedaje resztki | ~case | 5 | 2022-01-27 11:57 |
| Kurs nie spadnie ponizej 0.23 | ~Bogdan | 1 | 2022-01-27 10:17 |
| Czy z odsieczą przybędą Mongołowie z łukami ? | ~ciekawe | 1 | 2022-01-27 09:36 |
| Mam propozycje | ~Esperotia | 2 | 2022-01-26 20:08 |
| Ponizej 0.24 juz nie kupimy | ~Pawlak | 1 | 2022-01-26 17:48 |
| Brać 10% czy jadzie na widły? | ~ile | 2 | 2022-01-26 12:04 |
| Na K stoi 66 k papiera... | ~jbcpis | 2 | 2022-01-26 09:44 |
| Warto kupić? | ~Urus | 4 | 2022-01-26 09:27 |
| Wszedzie to samo | ~Blizniakplwl | 3 | 2022-01-25 23:01 |
| Dongfeng | ~Bogdan | 1 | 2022-01-25 11:14 |
| Info | ~SFUJ | 5 | 2022-01-24 21:17 |
| kiedy ostatni dzień notowań? | ~prosz | 7 | 2022-01-24 18:28 |
| chcecie odrobić - moje dwa typy | ~seebek | 1 | 2022-01-24 18:16 |
| KOCHAM was ciołki za to że kupujecie powyżej 30 groszy | ~Recykling_pieniędzy | 4 | 2022-01-24 08:32 |
| Mam sentyment do Ursusa | ~Hickok | 10 | 2022-01-23 21:27 |
| Zaproszenie do Kenii. | ~ErinbrockovichzGdyni | 10 | 2022-01-23 11:19 |
| Gra giełdowa :)) | ~Arnold | 4 | 2022-01-22 09:00 |
| Kolejny kołowrotek :))) Hahaha | ~Arnold | 4 | 2022-01-21 18:41 |
| Podsumowanie sesji 17.01.2022 | ~Arnold | 6 | 2022-01-21 16:57 |
| I po korekcie! | ~Mm | 3 | 2022-01-21 16:55 |
| Tak | ~Blizniakplwl | 1 | 2022-01-21 16:49 |
| Jak wpadnie info.(wiecie jakie) to się 3 sesje nie otworz | ~Czas | 11 | 2022-01-21 13:25 |
| Mówiłem, brać Termo2Power... Ursus to polityczna nic nie warta... | ~NewHoland | 3 | 2022-01-21 10:57 |
| Espi czytać ESPi? | ~Jams | 9 | 2022-01-21 10:54 |
| Taki artykuł znalazałam w sieci | ~Basia | 15 | 2022-01-21 10:48 |