Forum giełdowe spółki URSUS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sanacja ~SFUJ 8 2022-01-21 10:45
Dziś będę z wami zależy po ile dacie czas odkupić mały pakiecie? ~JakObstawiacie 1 2022-01-21 10:01
Niech SĄD kończy ten cyrk... Co to za ociąganie się? ~NewHoland 1 2022-01-21 09:48
Lepiej za miske ryzu u hiszpana zasowc. ~ErinbrockovichzGdyni 2 2022-01-20 22:44
To może dla odmiany ~Who 1 2022-01-20 21:29
To jakieś MMA giełdowe, technika kołowrotek? ~Makiawelista 4 2022-01-20 07:52
Zapowiedzi z 2019 aktualne jak Tanzanski fotomontarz. ~ErinbrockovichzGdyni 1 2022-01-19 18:41
EKSPLOZJA !!!!! ~ErinbrockovichzGdyni 15 2022-01-19 17:53
No to wycyckali z akcyjek?Piekna zagrywka? ~JakObstawiacie 1 2022-01-19 16:48
Czas na odbicie! ~Mm 2 2022-01-19 16:31
Czy dadzą odkupić po 0.24 czy już raczej trzeba gdzie indziej lecieć? ~JakObstawiacie 1 2022-01-19 16:19
Hahahaha ~Arnold 6 2022-01-19 15:34
Euforia i zimny prysznic. ~ErinbrockovichzGdyni 8 2022-01-19 14:59
Akcja wystawiania swoje po 0.28 w ramach protestu? ~Hehee 1 2022-01-19 11:22
może buddyzm? ~Kaszpirow 1 2022-01-18 19:41
Powstała klasyczna formacja namiotu cyrkowego ~Szef_Cyrku 3 2022-01-18 18:39
Wszyscy dziś liczyli że dolne widły przebije i zostali bez akcji ~KtosPoradzi 1 2022-01-18 18:17
hahaha :))) ~Arnold 9 2022-01-18 16:48
nowe info na twitterze dotyczące kontraktu tańzańskiego ~trewq 21 2022-01-18 15:31
Czy warto teraz odkupić coś na dolne nie chce spadać a czas ucieka? ~PropozycjePluzzz 2 2022-01-18 15:28
Na dogrywkach 0.30? Jutro 0.32?Ktos jednak to zbiera. ~OdkupicCzy 1 2022-01-18 15:13
Sprzedane.Wystrachałem się!Jak teraz ustawiacie?Po ile dadzą odkupić ? ~Awy 1 2022-01-18 12:50
https://www.topagrar.pl/articles/ Kolega mi porzucił linka ~DoPoczytania 1 2022-01-18 12:13
Po ile dolne widełki ustawili?Co radzicie póki jeszcze -7% ~CoRobić 3 2022-01-18 11:29
Zobaczcie jaki fotomontaż i ten dziadek w środku... ~NewHoland 3 2022-01-18 10:31
Wszyscy na Biomed uciekli,zauwazylem że jak Ursus spada to Biomed ~ToKoniec 1 2022-01-18 09:57
Zbyt na ciagniki i maszyny rolnicze rekordowy ~CzarnyWilk 2 2022-01-18 09:48
Dolne widły? ~hej 1 2022-01-18 09:47
Ulica wpakowała się na ursusowy hak ~Czarny 1 2022-01-18 09:47
Ursus wierzy w reaktywacje (artykuł!) ~Obserwator 3 2022-01-18 09:45
[x]
URSUS -4,91% 0,01 2022-10-14 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.