Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Baton w arkuszu ~świstek 12 2020-06-30 12:55
Dobra ja jutro dokupuje ~świstek 2 2020-06-30 09:42
Szybkie wyliczenie ~świstek 4 2020-06-29 21:37
I znów insider ~BOLO 8 2020-06-29 20:53
Ile stacji benzynowych przejmie Unimot? ~karol 4 2020-06-29 20:50
jak tam stop lossy ? ~qmx 3 2020-06-29 14:52
brawa dla przestraszonych ~wojtek 2 2020-06-29 12:27
I kolejne zakupy insidera ~BOLO 9 2020-06-29 09:30
PYTANIE ~Inwestor 21 2020-06-29 01:40
Jak info o fuzji wpłynie na notowania unimot ? ~świstek 1 2020-06-28 23:17
Ciekawa informacja na temat fuzji ORLEN/LOTOS ! ~Inwestor 2 2020-06-28 20:22
Ładnie się bawią ~Ja 2 2020-06-28 13:28
Nowy członek zarządu ~Sirty9 9 2020-06-28 08:09
Krach - Ameryka ~eddy 12 2020-06-27 23:21
nie chce rosnąć, musi spadac ~Anal-i-tyk 8 2020-06-27 10:53
bez komentarza ~aahaaha 5 2020-06-27 10:25
HIT a nawet dwa :) ~Inwestor 7 2020-06-26 06:24
Dziś na plusie ~bismarck 1 2020-06-25 14:14
Zakupy ~blinek 11 2020-06-25 12:21
Chętnych na zakup akcji brak :( ~Waldi 4 2020-06-25 09:56
Kiedy dokupić? ~truth 24 2020-06-24 22:52
mówiłem grajcie swistakowi ~świstek 6 2020-06-24 22:17
https://strefainwestorow.pl/artykuly/wywiady/20200623/avia-solar-unimot hunter22 1 2020-06-24 21:23
Fajne te premie ~Olo 41 2020-06-24 17:26
wyliczenia dywidendowe dla nowej prognozy ~świstek 5 2020-06-24 17:17
Insiderzy kupują ~BOLO 23 2020-06-24 17:13
Brzozowski zarobił, może sprzedawać... foratan 3 2020-06-24 17:07
Szkoda zmarnowanego paliwa ~Bogdan 9 2020-06-24 16:52
Nowa podwyższona prognoza ~BOLO 4 2020-06-24 16:30
podnieśli prognozę ~wojtek 1 2020-06-24 16:25
[x]
UNIMOT 2,71% 159,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.