| Baton w arkuszu | ~świstek | 12 | 2020-06-30 12:55 |
| Dobra ja jutro dokupuje | ~świstek | 2 | 2020-06-30 09:42 |
| Szybkie wyliczenie | ~świstek | 4 | 2020-06-29 21:37 |
| I znów insider | ~BOLO | 8 | 2020-06-29 20:53 |
| Ile stacji benzynowych przejmie Unimot? | ~karol | 4 | 2020-06-29 20:50 |
| jak tam stop lossy ? | ~qmx | 3 | 2020-06-29 14:52 |
| brawa dla przestraszonych | ~wojtek | 2 | 2020-06-29 12:27 |
| I kolejne zakupy insidera | ~BOLO | 9 | 2020-06-29 09:30 |
| PYTANIE | ~Inwestor | 21 | 2020-06-29 01:40 |
| Jak info o fuzji wpłynie na notowania unimot ? | ~świstek | 1 | 2020-06-28 23:17 |
| Ciekawa informacja na temat fuzji ORLEN/LOTOS ! | ~Inwestor | 2 | 2020-06-28 20:22 |
| Ładnie się bawią | ~Ja | 2 | 2020-06-28 13:28 |
| Nowy członek zarządu | ~Sirty9 | 9 | 2020-06-28 08:09 |
| Krach - Ameryka | ~eddy | 12 | 2020-06-27 23:21 |
| nie chce rosnąć, musi spadac | ~Anal-i-tyk | 8 | 2020-06-27 10:53 |
| bez komentarza | ~aahaaha | 5 | 2020-06-27 10:25 |
| HIT a nawet dwa :) | ~Inwestor | 7 | 2020-06-26 06:24 |
| Dziś na plusie | ~bismarck | 1 | 2020-06-25 14:14 |
| Zakupy | ~blinek | 11 | 2020-06-25 12:21 |
| Chętnych na zakup akcji brak :( | ~Waldi | 4 | 2020-06-25 09:56 |
| Kiedy dokupić? | ~truth | 24 | 2020-06-24 22:52 |
| mówiłem grajcie swistakowi | ~świstek | 6 | 2020-06-24 22:17 |
| https://strefainwestorow.pl/artykuly/wywiady/20200623/avia-solar-unimot | hunter22 | 1 | 2020-06-24 21:23 |
| Fajne te premie | ~Olo | 41 | 2020-06-24 17:26 |
| wyliczenia dywidendowe dla nowej prognozy | ~świstek | 5 | 2020-06-24 17:17 |
| Insiderzy kupują | ~BOLO | 23 | 2020-06-24 17:13 |
| Brzozowski zarobił, może sprzedawać... | foratan | 3 | 2020-06-24 17:07 |
| Szkoda zmarnowanego paliwa | ~Bogdan | 9 | 2020-06-24 16:52 |
| Nowa podwyższona prognoza | ~BOLO | 4 | 2020-06-24 16:30 |
| podnieśli prognozę | ~wojtek | 1 | 2020-06-24 16:25 |