Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kasa z dywidendy na nowe akcje ~UNI 6 2020-07-09 17:40
dziś na kontach dywidenda ~zorro 7 2020-07-09 13:24
Unimot wchodzi w wiatraki. Kupuje spółkę budującą farmę Puls Biznesu 1 2026-06-25 15:45
dyw ~mdam44 3 2020-07-09 11:28
Zabrali batony i jest jak trzeba ~eddy 1 2020-07-09 11:19
Czemu zarząd przestał kupowac ~świstek 3 2020-07-09 10:18
Ile stacji może przejąć Unimot po fuzji Lotosu z Orlenem? ~vnt 4 2020-07-09 10:05
do_Olo ~do_Olo 1 2020-07-09 07:18
Wzrost sprzedaży na stacjach ~świstek 3 2020-07-08 22:51
Pisza o Unimot w kontekście ORLEN&LOTOS ~Inwestor 1 2020-07-08 22:27
Wysoki popyt na koniec sesji ~Inwestor 5 2020-07-08 21:47
Co z tym Unimotem? ~Aron 6 2020-07-08 11:13
Buffet kupuje spółki z sektora ~Warren 1 2020-07-07 20:38
męczenie kleszcza trawa z najlepsze ~świstek 2 2020-07-07 17:23
Po prawej puściej jakby ~anatol 2 2020-07-07 15:28
Ale mnie wymęczyli ~bismarck 3 2020-07-07 15:00
Ty Kulson zdejmij te batony ~bismarck 4 2020-07-07 13:20
Za tydzień DYWIDENDA na kontach :) ~Inwestor 6 2020-07-07 11:27
Jak zwykle w dół ~glue 7 2020-07-07 10:34
klatwa unimotu ~beka 7 2020-07-06 21:56
slabiutko ~Litości 17 2020-07-06 21:08
piszą o nas w Puls Biznesu ~Inwestor 1 2020-07-05 22:19
wystarczy że Trzask wygra wybory ~Filozof 7 2020-07-05 13:51
Blokowanie kursu ~bismarck 6 2020-07-03 15:34
tik tak, tik tak ~zorro 1 2020-07-03 11:37
zakupy Zarządu lumop 6 2020-07-03 10:58
Co tu taka cisza ? ~Inwestor 3 2020-07-02 21:50
dylu sprzedaje ~wilk_z_juliusza 4 2020-07-02 21:49
Unimot trzymać ale ~Analityk 2 2020-07-02 11:36
duża aktywność podaży ~świstek 3 2020-07-01 00:11
Wakacje raj dla handlujących paliwami. ~vnt 6 2020-06-30 23:07
[x]
UNIMOT 3,10% 159,60 2026-06-26 13:06:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.