Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
my tu gadu gadu a tu zaraz widły ~kazik 21 2009-06-09 13:07
prosze niech leszcze nie kupuja tego papiera jak mają zamiar zaraz ~hiehie 1 2009-06-09 11:53
TVN ~RK 2 2009-06-09 11:05
my phone ~pazdzioh 1 2009-06-09 11:00
analiza techniczna ~pazdzioh 9 2009-06-08 12:58
Zamknięcie transakcji typu CIRS!!! Super info - umowa z bankiem do 2016 ~tel 3 2009-06-08 08:46
TELFORCEONE S.A.: Zawarcie porozumienia z ING Bankiem Śląskim S.A. andrzej1961 21 2009-06-08 06:53
No to w poniedzialek po 1 zeta, choc to i tak za wysoka cena ! ~obserwator 5 2009-06-07 23:35
Sprzedawć- ~Lolo 8 2009-06-05 21:50
kiedy zakup tfona ~xxx 4 2009-06-05 19:20
do ubranych ~hiehie 1 2009-06-05 18:39
tfone- rusza zielono dziś jak nic!!!!!!! ~marek 12 2009-06-05 15:17
TFONE - zero popytu ~mruk 6 2009-06-05 11:10
TFONE: dziś koniec korekty! ~Maras 12 2009-06-05 10:50
Jak myślicie jutro kolejny wodospad ??? ~załamany 12 2009-06-05 00:39
I juz naganiaja aby sprzedawać bo nie zdązyli kupic ~wiem 17 2009-06-04 17:28
Śmieć znów spada na 3 zł - co z gniot ratuj się kto może ~ccc 1 2009-06-04 15:17
TFone - tonie ??? ~spokojny 10 2009-06-04 14:51
TF1 koniec korekty ~listonosz 6 2009-06-04 13:34
jak czytam te wypociny leszczy to smiech mnie ogarnia ~IIIIII 2 2009-06-04 13:31
I znów miesiąc kiszenia i spadków ~ccc 1 2009-06-04 11:09
No to zaraz powtórka z dnia wczorajszego ~TFONE cd 1 2009-06-04 10:22
TFONE - oby tak dalej..........!!!! andrzej1961 2 2009-06-04 10:15
dzis duże spadki!!!jest jeszcze czas żeby wyjść!!! ~poinformowany 2 2009-06-04 09:21
Kisiłem ogóra i wywaliłem dziś za 4,15 arekkasa 9 2009-06-04 08:54
analogia na wykresie ~pazdzioh 1 2009-06-04 08:42
TEN TYDZIEN DLA TFONE ~insaid 25 2009-06-03 23:41
od strony at. nie wygląda za dobrze johny.57 7 2009-06-03 21:44
Wywaliłem gniota i spokój wam też radzę to zrobic ~alan 13 2009-06-03 20:52
FUZJA ~rumianek 7 2009-06-03 17:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.