To dopiero początek wzrostów związanych fundamentalnie ze wzrostem sprzedaży zaplanowanym na drugą połowę 2009 roku. Powrót do niższych poziomów spowodowany był uwarunkowaniami technicznymi. Wybicie przy dużych obrotach 03.06.09 było próbą zamknięcia luki bessy z 09.04.09 do któej zamknięcia wymagane jest zamknięcie sesji na poziomie >4,16. Delikatnie otarliśmy się o ten poziom podczas sesje 03.06.09 (4,15-max sesji), jednak górne ograniczenie wstęgi bollingera w tym dniu było na poziomie 3,79 (róznica 8,7% od szczytu na interday!!!!), co skłoniło inwestorów do realizacji zysków po dynamicznym wzroście. Spadki na kolejnych sesjach miały charakter korekcyjny o czym świadczą spadające obroty. Ostatnia sesja zakończyła się dokładnie na połowie długiej białej świecy - technicznie jest to dość silny poziom wsparcia. Fakt stosunkowo niskich obrotów na ostatniej korekcyjnej sesji i zatrzymania na wsparciu oznacza koniec spadków, a być może powrót do ponownej próby zamknięcia luki na poziomie 4,16.