| TFO - Czy dokupiliście dziś akcji ? | ~listonosz | 9 | 2009-06-19 06:04 |
| TFONE -trochę spokoju-do końca sesji 3,50 | ~Hala | 59 | 2009-06-18 19:08 |
| kupuj | ~karolina | 11 | 2009-06-18 16:04 |
| Jakiś baran na otwarcie ustawił 3,62 | ~dobre | 10 | 2009-06-18 08:59 |
| szykować się na durze spadki indeksy w dól | ~kowal | 11 | 2009-06-18 07:57 |
| teleforte | ~mlody | 1 | 2009-06-18 06:57 |
| tfone jutro -20 spadki | ~xxx | 2 | 2009-06-17 22:29 |
| potrzebujemy zdrowego akcjonariatu, jak najmniej DT | ~hiehie | 6 | 2009-06-17 20:20 |
| panaceum | ~pazdzioh | 9 | 2009-06-17 13:51 |
| TYLKO TFONE i wszystko jasne!!! | andred7990 | 28 | 2009-06-17 10:54 |
| uprzedzam | ~RK | 1 | 2009-06-17 10:02 |
| TFO - i Ojciec Rydzyk zródło TVN24.pl | ~ST | 16 | 2009-06-17 09:52 |
| leszcz nagania leszcza | ~hiehie | 1 | 2009-06-16 13:52 |
| info | ~pazdzioh | 7 | 2009-06-16 12:56 |
| kupuj | ~zenon | 1 | 2009-06-16 11:45 |
| Już jest nowy model !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | ~xxxx | 2 | 2009-06-15 18:50 |
| W BIEDRONCE SIĘ PODOBNO SZAFKA Z MYPHONEM WYWALIŁA.... | ~booster | 3 | 2009-06-15 17:42 |
| TFO!!!!!ODJEŻDŻAMY!!!!PA PA PA!!!!!!!KIERUNEK 10 PLN!!!!!!!!!!! | ~widły zaraz jak nic! | 8 | 2009-06-15 16:15 |
| stawiam na TFONE | ~Karolina | 3 | 2009-06-15 12:54 |
| na co czekacie | ~pazdzioh | 3 | 2009-06-15 12:27 |
| bedzie info | ~pazdzioh | 5 | 2009-06-15 11:15 |
| czy bendzie dzida na 5 | ~cyka | 26 | 2009-06-15 09:59 |
| TFO W RDO | ~leszcz | 17 | 2009-06-13 17:24 |
| TelForceOne_ostrzega_inwestorow | ~de | 51 | 2009-06-10 20:56 |
| TFONE - cisza przed burzą ? | andrzej1961 | 23 | 2009-06-10 17:14 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2009-06-10 16:03 |
| Midas szuka salonów sprzedzrzy prawdopodobny powrót do negocjacji z TFO | ~leszcz | 3 | 2009-06-10 11:26 |
| trochę historii | ~pazdzioh | 2 | 2009-06-10 08:56 |
| TFONE - jest nieźle, będzie lepiej......!!!! | andrzej1961 | 2 | 2009-06-09 22:59 |
| 2009-06-08 Wrażenia po sesji | ~tom | 28 | 2009-06-09 15:51 |