Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
TFO - Czy dokupiliście dziś akcji ? ~listonosz 9 2009-06-19 06:04
TFONE -trochę spokoju-do końca sesji 3,50 ~Hala 59 2009-06-18 19:08
kupuj ~karolina 11 2009-06-18 16:04
Jakiś baran na otwarcie ustawił 3,62 ~dobre 10 2009-06-18 08:59
szykować się na durze spadki indeksy w dól ~kowal 11 2009-06-18 07:57
teleforte ~mlody 1 2009-06-18 06:57
tfone jutro -20 spadki ~xxx 2 2009-06-17 22:29
potrzebujemy zdrowego akcjonariatu, jak najmniej DT ~hiehie 6 2009-06-17 20:20
panaceum ~pazdzioh 9 2009-06-17 13:51
TYLKO TFONE i wszystko jasne!!! andred7990 28 2009-06-17 10:54
uprzedzam ~RK 1 2009-06-17 10:02
TFO - i Ojciec Rydzyk zródło TVN24.pl ~ST 16 2009-06-17 09:52
leszcz nagania leszcza ~hiehie 1 2009-06-16 13:52
info ~pazdzioh 7 2009-06-16 12:56
kupuj ~zenon 1 2009-06-16 11:45
Już jest nowy model !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~xxxx 2 2009-06-15 18:50
W BIEDRONCE SIĘ PODOBNO SZAFKA Z MYPHONEM WYWALIŁA.... ~booster 3 2009-06-15 17:42
TFO!!!!!ODJEŻDŻAMY!!!!PA PA PA!!!!!!!KIERUNEK 10 PLN!!!!!!!!!!! ~widły zaraz jak nic! 8 2009-06-15 16:15
stawiam na TFONE ~Karolina 3 2009-06-15 12:54
na co czekacie ~pazdzioh 3 2009-06-15 12:27
bedzie info ~pazdzioh 5 2009-06-15 11:15
czy bendzie dzida na 5 ~cyka 26 2009-06-15 09:59
TFO W RDO ~leszcz 17 2009-06-13 17:24
TelForceOne_ostrzega_inwestorow ~de 51 2009-06-10 20:56
TFONE - cisza przed burzą ? andrzej1961 23 2009-06-10 17:14
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2009-06-10 16:03
Midas szuka salonów sprzedzrzy prawdopodobny powrót do negocjacji z TFO ~leszcz 3 2009-06-10 11:26
trochę historii ~pazdzioh 2 2009-06-10 08:56
TFONE - jest nieźle, będzie lepiej......!!!! andrzej1961 2 2009-06-09 22:59
2009-06-08 Wrażenia po sesji ~tom 28 2009-06-09 15:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.