|
na tfone pompka już była teraz czas na...
|
~jo
|
2
|
2009-06-03 15:51
|
|
NIE SPRZEDAWAJCIE TAK TANIO, wycowajcie zlecenia sprzeważy ponizej 4,19!
|
~xxx
|
13
|
2009-06-03 12:51
|
|
====TELFORCE - DZISIAJ JESTEM TU !!!! :-) ======
|
~Kris
|
6
|
2009-06-03 12:30
|
|
wzrost przychodów
|
~pazdzioh
|
8
|
2009-06-03 12:29
|
|
TFONE: początek trendu wzrostowego!
|
~Maras
|
16
|
2009-06-03 12:29
|
|
DAWAĆ GO NA WIDŁY, Nie sprzedawać poniżej 4,19
|
~xx
|
2
|
2009-06-03 12:28
|
|
teraz juz tylko UP
|
~ROman
|
5
|
2009-06-03 11:07
|
|
A ten muł jak stał tak stoi co za badziew
|
~aaaaa
|
3
|
2009-06-03 10:49
|
|
Teraz to już tylko wzrosty !
|
~Kryzys
|
3
|
2009-06-03 10:32
|
|
TFONE !!!!!!!!!!
|
~cichy
|
5
|
2009-06-03 03:16
|
|
Ta spółka to największy gniot na GPW
|
~zzzzz
|
3
|
2009-06-01 14:31
|
|
I kolejny tydzień kiszenia i spadków :(
|
~xxxx
|
4
|
2009-06-01 11:37
|
|
TFon - czy Karkosik wraca do gry
|
~maro
|
13
|
2009-06-01 08:51
|
|
JEST JUŻ RAPORT Z WALNEGO !!!!!!!!!!!!
|
~xxxx
|
2
|
2009-05-29 17:46
|
|
Chyba nici z walnego żadnych rewolucji bo gniot ja stał w miejscu tak st
|
~asd
|
1
|
2009-05-29 14:22
|
|
CHYBA CZAS NA EWAKUACJĘ chyba trzeba zapomnieć o solidnych wzrostach
|
~zawiedzony
|
6
|
2009-05-29 13:57
|
|
Tą spółką już nikt się nie interesuje
|
~arekkasa
|
5
|
2009-05-28 15:57
|
|
przez 2 godziny ni hooyyya na kup/sprzedaj
|
~hiehie
|
2
|
2009-05-28 15:38
|
|
TFONE - warto poczytać.
|
~plekus
|
6
|
2009-05-28 10:55
|
|
TFONE w punkcie zwrotnym!
|
~Maras
|
6
|
2009-05-27 15:04
|
|
Jak myślicie czy Tfone ruszy po dzisisjszej znakomitej sesji w usa
|
~arekkasa
|
2
|
2009-05-26 22:56
|
|
TFONE !!!!!!!!!! - brać póki czas !!!
|
~spokojny
|
29
|
2009-05-26 11:29
|
|
Przed walnym może być koło 5 złotych !
|
~bonczek
|
8
|
2009-05-22 23:51
|
|
myPhone pogodzi dwie karty SIM
|
~bubu
|
2
|
2009-05-20 13:41
|
|
Ktoś wczoraj sprzedał, dziś odkupuje!
|
~marcin
|
14
|
2009-05-19 23:12
|
|
zwykla podbitka na marnych obrotach, dziekuje ubranym
|
~hiehie
|
12
|
2009-05-19 15:10
|
|
TFONE !!!!!!!!!!
|
~Ciekawy
|
9
|
2009-05-19 11:41
|
|
TFONE BRAK OBROTÓW
|
~insaid
|
18
|
2009-05-19 10:35
|
|
Szkoda ,że nie pokazali z 10mln.strat ,kurs ostro by ruszył
|
~nn12
|
2
|
2009-05-18 13:16
|
|
JAK RAPORT TFONE?
|
kerad13
|
9
|
2009-05-18 13:15
|