Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
na tfone pompka już była teraz czas na... ~jo 2 2009-06-03 15:51
NIE SPRZEDAWAJCIE TAK TANIO, wycowajcie zlecenia sprzeważy ponizej 4,19! ~xxx 13 2009-06-03 12:51
====TELFORCE - DZISIAJ JESTEM TU !!!! :-) ====== ~Kris 6 2009-06-03 12:30
wzrost przychodów ~pazdzioh 8 2009-06-03 12:29
TFONE: początek trendu wzrostowego! ~Maras 16 2009-06-03 12:29
DAWAĆ GO NA WIDŁY, Nie sprzedawać poniżej 4,19 ~xx 2 2009-06-03 12:28
teraz juz tylko UP ~ROman 5 2009-06-03 11:07
A ten muł jak stał tak stoi co za badziew ~aaaaa 3 2009-06-03 10:49
Teraz to już tylko wzrosty ! ~Kryzys 3 2009-06-03 10:32
TFONE !!!!!!!!!! ~cichy 5 2009-06-03 03:16
Ta spółka to największy gniot na GPW ~zzzzz 3 2009-06-01 14:31
I kolejny tydzień kiszenia i spadków :( ~xxxx 4 2009-06-01 11:37
TFon - czy Karkosik wraca do gry ~maro 13 2009-06-01 08:51
JEST JUŻ RAPORT Z WALNEGO !!!!!!!!!!!! ~xxxx 2 2009-05-29 17:46
Chyba nici z walnego żadnych rewolucji bo gniot ja stał w miejscu tak st ~asd 1 2009-05-29 14:22
CHYBA CZAS NA EWAKUACJĘ chyba trzeba zapomnieć o solidnych wzrostach ~zawiedzony 6 2009-05-29 13:57
Tą spółką już nikt się nie interesuje ~arekkasa 5 2009-05-28 15:57
przez 2 godziny ni hooyyya na kup/sprzedaj ~hiehie 2 2009-05-28 15:38
TFONE - warto poczytać. ~plekus 6 2009-05-28 10:55
TFONE w punkcie zwrotnym! ~Maras 6 2009-05-27 15:04
Jak myślicie czy Tfone ruszy po dzisisjszej znakomitej sesji w usa ~arekkasa 2 2009-05-26 22:56
TFONE !!!!!!!!!! - brać póki czas !!! ~spokojny 29 2009-05-26 11:29
Przed walnym może być koło 5 złotych ! ~bonczek 8 2009-05-22 23:51
myPhone pogodzi dwie karty SIM ~bubu 2 2009-05-20 13:41
Ktoś wczoraj sprzedał, dziś odkupuje! ~marcin 14 2009-05-19 23:12
zwykla podbitka na marnych obrotach, dziekuje ubranym ~hiehie 12 2009-05-19 15:10
TFONE !!!!!!!!!! ~Ciekawy 9 2009-05-19 11:41
TFONE BRAK OBROTÓW ~insaid 18 2009-05-19 10:35
Szkoda ,że nie pokazali z 10mln.strat ,kurs ostro by ruszył ~nn12 2 2009-05-18 13:16
JAK RAPORT TFONE? kerad13 9 2009-05-18 13:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.