dobry wywiad dla akcjonariuszy TFO, Prezes mówił o sprzedaży w Czechach w sieci Tesco pod marką T-mobile i w polskich Biedronkach.
Niestety w IIQ możemy się spodziewać spadku zysku w związku z specyfiką rynku (zawsze spada sprzedaż w IIQ).
Mówił jeszcze o wprowadzeniu na rynek jakiejś nowości powiązanej z TV analogową, chyba chodziło mu o tel z możliwością oglądania TV ?
pozdro