porównajcie sobie wykresy tfone z wybiciami na wykresach astarty i centrozapu. podbitka-zjazd-konsola-droga pod górkę. na tfone była podbitka i powrót do poziomu poprzedniego, później konsola i teaz zaczynamy marsz w górę. podstawy fundamentalne do wzrostów są dość spore.