A więc tak...chciałbym zagłosować na Kierula, na biznesmena roku i teraz nie wiem. Zastanawiam się, który z sukcesów cieszy mnie najbardziej. W komentarzach poniżej proszę o wpisanie numerka:
1) Sprzedaż Sensofta na rynek w Kanadzie.
2) Fakt, że jednak podzielili się w maju/czerwcu 2016 swoimi akcjami z poważnym inwestorem (zapewne strategicznym :) ), a nie trzymali dla siebie te super akcje
3) Ciężkie żmudne negocjacje z firmą zagraniczną na 6 mln czegoś tam
4) Wprowadzenie akcji nowej serii do obrotu
5) Super, prawieże ojcowski kontakt z akcjonariuszami,
6) Super wyniki kwartalne/roczne. Myślałem, że te wyniki co zostały pokazane przed wejściem na NewConnect w grudniu 2015 to tylko bajka, a tu proszę jakie super wyniki
7) Wszystkie ukonczone projekty, AirDron, ForestDron, aplikacja do zliczania kubików drewna na przyczepie -> szczególnie ta wydaje się mocno czasochłonna - może ją sprzedadzą Ministerstwu Środowiska za grube miliardy. Kto wie...kto wie....
No więc tak sobie siedzę i myślę, jakie to szczęście mnie spotkało, że mam akcje tej firmy. Mam nadzieje, ze mnie nikt nie ubiegnie i mi ich nie zabierze. Będę ich pilnował razem z moimi kolegami Re i cierpliwym.