konczy sie szon grzewczy a oni dopieor odpalili,,,, to powinon dzialac od poazdziernika to dalo by jakeis efekty finansowe juz a tak to,,,, raczej szalu niebedzie,,, dopiero kolejna zima moze cos zmienic, ale moze byc juz konkurencja z podobnymi uslugami :(