Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wprowadzono do obrotu akcje serii C ~mechsio 9 2017-07-25 16:06
propozycja ustawiamy się na0.46 kto ile może ~byt 1 2017-07-25 12:45
kiedy pierwszy dzień notowań nowej emisji? ~inwestor 2 2017-07-24 22:27
23.07.2017 Softblue wkrótce ważna decyzja i - może - o niej informacja ~eo 1 2017-07-24 10:19
Do końca sierpnia 1zł ~cierpliwy 7 2017-07-24 10:18
Kierunek zbytu dla dronów ~Tomek 1 2017-07-22 17:57
jazda na widły ~dzidziuś 8 2017-07-22 08:54
do Ja jak to widzisz? ~softdoJa 1 2017-07-21 11:14
Wracamy na 1 zl ~Mm 7 2017-07-20 18:00
Jakiś zarobiony matoł znowu się wysypał ~mark 4 2017-07-19 10:44
Jedyna szansa sprzedac dużo to widły dolne.Jest wysoka baza. ~bazar 3 2017-07-19 10:41
Ładne podwójne dno. Czy to marsz na 1 zł ~Insider 5 2017-07-17 10:52
Po ile była emisja z pb????? ~Świeżak 2 2017-07-13 13:09
Podwójny dołek działa - piękny wolumen. Za chwilę 55 gr ~edek 5 2017-07-13 12:31
Wywalać , no dalej nie ociągać się ~marek 9 2017-07-13 09:32
biznes radar JUTRO TKO -33% ~Marta 11 2017-07-13 07:40
30-groszy teraz bardzo proszę... ~pagid 13 2017-07-12 21:03
No kolarze to po ile dzisiaj oddajecie ? ~marek 5 2017-07-12 17:18
Ja niebawem kupuje. ~Moneymaker 4 2017-07-11 19:45
czy już wiadomo co to za umowa ? I z kim ? ~ali 4 2017-07-11 10:09
żal,rozpacz ,łzy!!! to już koniec!!! ~hrabia 4 2017-07-09 22:55
czekam na dzień... ~sykaczj 7 2017-07-07 16:34
autoryzowany doradca Salwix latynos99 4 2017-07-06 12:59
Info z plantinum - wiem co z PP ~cierpliwy 53 2017-07-06 08:00
20.03.2016 SoftBlue Praca Administrator sieci LAN serwery Windows stacje ~eo 2 2017-07-04 09:56
o już zrzut ~xxx 2 2017-07-03 10:56
Zrobili baze do spadków.Nie brali po 45 to .. ~20 2 2017-07-03 10:40
Merytorycznie o softblue ~Jaro 15 2017-07-03 10:37
Czas pomału ~Softblue 9 2017-07-01 21:54
strata ~andre 2 2017-06-30 17:49
[x]
SOFTBLUE 0,00% 0,24 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.