Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Bralem po 42 poszlo po 52 ~Mm 5 2017-06-30 16:46
Softblue Bydgoszcz. Biznes, który zrodził się z pasji do nauki, techniki ~qaz 3 2017-06-30 14:18
Mielą aby zamącić leszcza?.Nieudana podbitka. ~Turboleszcz 1 2017-06-30 14:08
mam nadzieje, że to nie są kolejne podbitki ~optymista 3 2017-06-30 12:35
Zerwanie negocjacji ~macgregor 9 2017-06-30 10:53
Statystyka zarobków w drodze zamówień publicznych ~qaz 5 2017-06-29 15:01
Nikt z Kierulami nie chce się bawić ~qaz 2 2017-06-29 12:33
0,3X.Cóż to za optymista rzuca walorem w lewo? ~5grmax 14 2017-06-27 20:57
10 grochów. ~Osa 3 2017-06-27 20:19
Ale umowa ~Mm 6 2017-06-27 16:53
coś strona zaczyna ruszać:) ~optymista 8 2017-06-27 12:48
Do końca tyodnia powinno runąć poniżej 40 gr. ~moneymaker 1 2017-06-27 12:37
sprzedawac sprzedawac byznesmeny , promocja niesamowita... buahahahahaha zee 1 2017-06-27 00:13
Wyjaśnienia ~mechsio 4 2017-06-24 12:57
akcje w obrocie ~cierpliwy 10 2017-06-23 13:49
Historia dwóch braci, Michała i Tomasza Kierulów. Złożyli odnoszącą sukc ~qaz 1 2017-06-23 13:32
Jak będziecie sypać po 400 akcji to do świąt nie będzie 30 gr :( ~marek 2 2017-06-23 10:02
Ładny wysyp naganiaczy i płaczków :) ~marek 3 2017-06-22 14:03
barany nawet nie potrafią napisać raportu poprawnie ~olo 9 2017-06-21 18:01
Możecie wierzyć lub nie ale xxx to moder z bankiera ~marek 1 2017-06-21 08:51
Siemka, krotkie pytanie ~Tylko_obserwuje 3 2017-06-20 10:24
bedzie po 10 gr a cierpliwy bedzie twierdził ze to i tak super inwesty ~Marta 8 2017-06-19 13:59
żale ~cierpliwy 10 2017-06-18 07:45
kto jeszcze wierzy w wzrost kursu?? ~optymista 10 2017-06-16 13:32
ktory "milioner" popuscil w majty, przyznac mi sie tu zaraz? ;) zee 5 2017-06-15 22:00
a kto wierzy ludziom udzielajacym sie na forum? :D zee 2 2017-06-15 19:31
SONDA ~Cienki_Bolek 5 2017-06-15 12:01
a za chwile znowu 70 gr i tak w kolko... ~ja 4 2017-06-14 23:17
umowa na ponad 16 000 000 zł ! ~ja 12 2017-06-14 16:57
Akcje macie darmowe , czy jak ? :) ~marek 1 2017-06-14 11:24
[x]
SOFTBLUE 0,00% 0,24 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.