|
Bralem po 42 poszlo po 52
|
~Mm
|
5
|
2017-06-30 16:46
|
|
Softblue Bydgoszcz. Biznes, który zrodził się z pasji do nauki, techniki
|
~qaz
|
3
|
2017-06-30 14:18
|
|
Mielą aby zamącić leszcza?.Nieudana podbitka.
|
~Turboleszcz
|
1
|
2017-06-30 14:08
|
|
mam nadzieje, że to nie są kolejne podbitki
|
~optymista
|
3
|
2017-06-30 12:35
|
|
Zerwanie negocjacji
|
~macgregor
|
9
|
2017-06-30 10:53
|
|
Statystyka zarobków w drodze zamówień publicznych
|
~qaz
|
5
|
2017-06-29 15:01
|
|
Nikt z Kierulami nie chce się bawić
|
~qaz
|
2
|
2017-06-29 12:33
|
|
0,3X.Cóż to za optymista rzuca walorem w lewo?
|
~5grmax
|
14
|
2017-06-27 20:57
|
|
10 grochów.
|
~Osa
|
3
|
2017-06-27 20:19
|
|
Ale umowa
|
~Mm
|
6
|
2017-06-27 16:53
|
|
coś strona zaczyna ruszać:)
|
~optymista
|
8
|
2017-06-27 12:48
|
|
Do końca tyodnia powinno runąć poniżej 40 gr.
|
~moneymaker
|
1
|
2017-06-27 12:37
|
|
sprzedawac sprzedawac byznesmeny , promocja niesamowita... buahahahahaha
|
zee
|
1
|
2017-06-27 00:13
|
|
Wyjaśnienia
|
~mechsio
|
4
|
2017-06-24 12:57
|
|
akcje w obrocie
|
~cierpliwy
|
10
|
2017-06-23 13:49
|
|
Historia dwóch braci, Michała i Tomasza Kierulów. Złożyli odnoszącą sukc
|
~qaz
|
1
|
2017-06-23 13:32
|
|
Jak będziecie sypać po 400 akcji to do świąt nie będzie 30 gr :(
|
~marek
|
2
|
2017-06-23 10:02
|
|
Ładny wysyp naganiaczy i płaczków :)
|
~marek
|
3
|
2017-06-22 14:03
|
|
barany nawet nie potrafią napisać raportu poprawnie
|
~olo
|
9
|
2017-06-21 18:01
|
|
Możecie wierzyć lub nie ale xxx to moder z bankiera
|
~marek
|
1
|
2017-06-21 08:51
|
|
Siemka, krotkie pytanie
|
~Tylko_obserwuje
|
3
|
2017-06-20 10:24
|
|
bedzie po 10 gr a cierpliwy bedzie twierdził ze to i tak super inwesty
|
~Marta
|
8
|
2017-06-19 13:59
|
|
żale
|
~cierpliwy
|
10
|
2017-06-18 07:45
|
|
kto jeszcze wierzy w wzrost kursu??
|
~optymista
|
10
|
2017-06-16 13:32
|
|
ktory "milioner" popuscil w majty, przyznac mi sie tu zaraz? ;)
|
zee
|
5
|
2017-06-15 22:00
|
|
a kto wierzy ludziom udzielajacym sie na forum? :D
|
zee
|
2
|
2017-06-15 19:31
|
|
SONDA
|
~Cienki_Bolek
|
5
|
2017-06-15 12:01
|
|
a za chwile znowu 70 gr i tak w kolko...
|
~ja
|
4
|
2017-06-14 23:17
|
|
umowa na ponad 16 000 000 zł !
|
~ja
|
12
|
2017-06-14 16:57
|
|
Akcje macie darmowe , czy jak ? :)
|
~marek
|
1
|
2017-06-14 11:24
|