|
Jest lepiej
|
~kokoko
|
2
|
2017-08-15 12:28
|
|
tak nisko jeszcze nigdy nie bylo... moim zdaniem okacja
|
~ja
|
12
|
2017-08-14 21:50
|
|
Ostatnia szansa
|
~cierpliwy
|
12
|
2017-08-14 11:29
|
|
AirDron w akcji
|
~qaz
|
38
|
2017-08-10 13:35
|
|
wracać na BIOMASS
|
~biolek
|
2
|
2017-08-10 10:08
|
|
wyniki w piątek....
|
~inwestor
|
6
|
2017-08-09 12:56
|
|
Odwrócony młot - jakieś techniczne odbicie by się przydało
|
~marek
|
1
|
2017-08-09 09:35
|
|
Najgorsze dopiero przed wami! Jak peknie 70 gr to będzie rzeź
|
~Marta
|
7
|
2017-08-08 22:45
|
|
BIOMASS odpala - dajcie spokój z tym gniotem SOFTBLUE
|
~biomass
|
1
|
2017-08-07 15:02
|
|
to już dziś nowe akcje w obrocie
|
~qaz
|
12
|
2017-08-02 18:28
|
|
do ja i reszty jeszcze nie czas czas nie minął dla biomass
|
~biolek
|
1
|
2017-08-02 10:36
|
|
Odpalamy dziś COMECO !!! Szykować się i mówię przed sesją !
|
~comeco
|
1
|
2017-08-02 08:58
|
|
i co posłuchaliście i kupiliście BIOMASS ? to dobrze:) jutro kolejny typ
|
~biomass
|
1
|
2017-08-01 23:15
|
|
Biomass zarobił 5 mln 2015-2016 a kapializacje ma na dziś 11 mln zł
|
~biomass
|
1
|
2017-08-01 12:06
|
|
BIOMASS idziemy na 10 PLN, tam zarobićie a nie tu na SOFTBLUE !
|
~biomass
|
1
|
2017-08-01 11:59
|
|
Softblue robi dla TVP
|
~qaz
|
2
|
2017-07-31 12:56
|
|
no nie niedajcie się prosić....
|
~sofek
|
2
|
2017-07-31 10:46
|
|
Kiedy rocznica druku walora?
|
~Wnuczek
|
5
|
2017-07-31 10:45
|
|
kupujecie na górce sprzedajecie w dołku ech inwestory
|
~sofek
|
1
|
2017-07-31 10:00
|
|
sprzedawać nie narzekać albo z jajami kupować
|
~sofek
|
1
|
2017-07-31 09:38
|
|
Mam akcje z emisji
|
~tomaszek
|
2
|
2017-07-31 09:17
|
|
UMOWA NA 16 MLN a kapitalizacja tylko ponad 11 MLN !!!! masakra
|
~tom
|
3
|
2017-07-29 15:21
|
|
jedna emisja byla po 1 zl druga po 0,70 gr wiec 70 gr to baza
|
~ja
|
8
|
2017-07-28 21:48
|
|
rating AAA !!! do tego klientami są ZUS, ministerstwa zdrowia finansow
|
~ja
|
19
|
2017-07-28 08:06
|
|
SOFTBLUE - co oznacza, jeśli spółka osiągnie poziom 10 groszy za akcje?
|
~Inwestor-Armagedon
|
9
|
2017-07-27 22:51
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2017-07-27 18:13
|
|
Widzicie to ? 22:22, 22:23, 22:26 "xxx" podbija wątki
|
~Tom
|
3
|
2017-07-27 09:28
|
|
kiedy pierwszy dzień notowań nowej emisji?
|
~inwestor
|
2
|
2017-07-26 18:19
|
|
tu naprawdę może być odjazd
|
~byt
|
4
|
2017-07-26 12:17
|
|
no to sprzedać
|
~byt
|
1
|
2017-07-26 12:13
|