Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jest lepiej ~kokoko 2 2017-08-15 12:28
tak nisko jeszcze nigdy nie bylo... moim zdaniem okacja ~ja 12 2017-08-14 21:50
Ostatnia szansa ~cierpliwy 12 2017-08-14 11:29
AirDron w akcji ~qaz 38 2017-08-10 13:35
wracać na BIOMASS ~biolek 2 2017-08-10 10:08
wyniki w piątek.... ~inwestor 6 2017-08-09 12:56
Odwrócony młot - jakieś techniczne odbicie by się przydało ~marek 1 2017-08-09 09:35
Najgorsze dopiero przed wami! Jak peknie 70 gr to będzie rzeź ~Marta 7 2017-08-08 22:45
BIOMASS odpala - dajcie spokój z tym gniotem SOFTBLUE ~biomass 1 2017-08-07 15:02
to już dziś nowe akcje w obrocie ~qaz 12 2017-08-02 18:28
do ja i reszty jeszcze nie czas czas nie minął dla biomass ~biolek 1 2017-08-02 10:36
Odpalamy dziś COMECO !!! Szykować się i mówię przed sesją ! ~comeco 1 2017-08-02 08:58
i co posłuchaliście i kupiliście BIOMASS ? to dobrze:) jutro kolejny typ ~biomass 1 2017-08-01 23:15
Biomass zarobił 5 mln 2015-2016 a kapializacje ma na dziś 11 mln zł ~biomass 1 2017-08-01 12:06
BIOMASS idziemy na 10 PLN, tam zarobićie a nie tu na SOFTBLUE ! ~biomass 1 2017-08-01 11:59
Softblue robi dla TVP ~qaz 2 2017-07-31 12:56
no nie niedajcie się prosić.... ~sofek 2 2017-07-31 10:46
Kiedy rocznica druku walora? ~Wnuczek 5 2017-07-31 10:45
kupujecie na górce sprzedajecie w dołku ech inwestory ~sofek 1 2017-07-31 10:00
sprzedawać nie narzekać albo z jajami kupować ~sofek 1 2017-07-31 09:38
Mam akcje z emisji ~tomaszek 2 2017-07-31 09:17
UMOWA NA 16 MLN a kapitalizacja tylko ponad 11 MLN !!!! masakra ~tom 3 2017-07-29 15:21
jedna emisja byla po 1 zl druga po 0,70 gr wiec 70 gr to baza ~ja 8 2017-07-28 21:48
rating AAA !!! do tego klientami są ZUS, ministerstwa zdrowia finansow ~ja 19 2017-07-28 08:06
SOFTBLUE - co oznacza, jeśli spółka osiągnie poziom 10 groszy za akcje? ~Inwestor-Armagedon 9 2017-07-27 22:51
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2017-07-27 18:13
Widzicie to ? 22:22, 22:23, 22:26 "xxx" podbija wątki ~Tom 3 2017-07-27 09:28
kiedy pierwszy dzień notowań nowej emisji? ~inwestor 2 2017-07-26 18:19
tu naprawdę może być odjazd ~byt 4 2017-07-26 12:17
no to sprzedać ~byt 1 2017-07-26 12:13
[x]
SOFTBLUE 0,00% 0,24 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.