Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
co jest inwestory brać póki tanio ~łowcaperełeknc 6 2017-10-12 11:52
ale syf ~zenek 7 2017-10-12 10:23
ta spółka to jakies przeklęstwo neew connect, bylo + 30 a juz jest tylko ~ja 3 2017-10-11 21:46
Czemu to rosnie? info z wczoraj to tylko 1 ,x mln ~MłodyLeszcz 7 2017-10-11 12:52
I tak wróci na 0,40 jak nie dzisiaj to do piątku ~marek 3 2017-10-11 12:35
pojawił się ten pacan z 216 i się ... ~qaz 1 2017-10-11 12:24
11.10.2017 Softblue Stan Spółki bardziej klarowny Odbudowa zaufania ~eo 1 2017-10-11 11:16
10.10.2017 Softblue Umowa z PCz - zwróćmy uwagę: high technology ~eo 4 2017-10-11 11:11
30 % DO GORY ZA SZYBKO TE WIDLY ~TRANSEK 1 2017-10-11 11:08
xxx przestan sie pocic ~cierpliwy 4 2017-10-11 11:06
A co to było ??? xxx zaatakował :) ~marek 1 2017-10-11 10:51
brać inwestorzy wartośc księgowa ponad 0.6.... ~łowcaperełeknc 3 2017-10-11 10:43
tu będzie odjazd ~łowcaperełeknc 5 2017-10-11 10:00
Ale info !!! Przebije 1 zl ??? ~Mm 7 2017-10-11 09:55
SOFTBUle w natarciu! ~Kawa 3 2017-10-11 09:53
Co potrafi Softblue / zob. np. art Anna Kropidłowska, Nanorurki. ~eo 5 2017-10-11 09:09
10.10.2017 Softblue Umowa 1.024.590 zł brutto Politechn Częstochowska ~eo 3 2017-10-11 07:15
Jest dobry raport ~Pati 6 2017-10-10 23:19
ta firma to jakas katastrofa ~o0o 12 2017-10-10 21:50
Dlaczego kurs nie spada? ~Mechsio 4 2017-10-10 10:57
najlepsze przed nami ~xxl 8 2017-10-09 18:07
najwyższa pora na odbicie ~jużczas 3 2017-10-08 21:26
Tu mogą być bardzo duźe spadki? ~Artur 3 2017-10-08 14:57
40 gr się nie obroni bo.... ~real 5 2017-10-06 16:18
Coś pracują. . ~src 4 2017-10-06 15:32
kolejna nieudana próba ~cierpliwyII 12 2017-10-05 17:44
Tam gdzie zyski i brak drukarni tam są chętni ~olo 11 2017-10-04 16:52
Wszyscy oddali po 39 i 40 gr. Az sie prosi wybicie na 60 ~Mm 2 2017-10-03 15:02
To koniec marzeń. ~Akcjonariusze 12 2017-10-03 13:22
Wyglada to na ratowanie kapitału. ~obserwator 6 2017-10-03 11:56
[x]
SOFTBLUE 2,55% 0,24 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.