Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie dajcie się znowu okraść, podbiją i spadnie na 40-50 gr. ~add 20 2017-10-19 16:46
Nie brać z prawej , mamy czas , oddadzą jak wymiękną , CZEKAĆ ~ted 2 2017-10-19 16:39
Zbieranko ~Src 5 2017-10-19 15:45
i gdzie te minimum 70gr ?? ~optymista 26 2017-10-19 14:58
Jakie jeszcze bzdury wymyśli xxx ,żeby wyrwać wam te akcje ? ~marek 17 2017-10-19 14:32
kierulowie i tak zarabią setki% sprzedając objete akcje ~pesymista 20 2017-10-19 14:31
21 lipca ~grubesumy 5 2017-10-19 14:28
Kupować! Najlepsze przed nami! ~marek 10 2017-10-19 14:26
moja rekomendacja sprzedaj a nie pożałujesz ~pesymista 3 2017-10-19 12:17
Kierownik Projektów IT - Softblue - praca ~qaz 4 2017-10-19 07:22
trudno udźwignąc kurs ~optymista 6 2017-10-17 21:45
Będzie rzeź ~Wiadrozimnejwody 8 2017-10-17 20:20
Trup w szafie ~Wiadrozimnejwody 3 2017-10-16 20:10
Nie będą sypać , za dużo stoi na K , pozdejmujcie zleconka to .... ~mark 3 2017-10-16 20:07
SOFTBLUE, czyżby to już te drony dla MON? ~WZL 10 2017-10-16 20:00
Czy spółdzielnia xxx-a sprzedała już swoje akcje ?? ~piotrek 5 2017-10-16 15:42
ostatnie dni promocji ~cierpliwy 7 2017-10-16 13:45
upychanie akcji od 0.40-0.45 ~bul 1 2017-10-16 13:11
216 znowu nadaje ~kris69 2 2017-10-16 10:22
Tak jest tak będzie ~Egon 6 2017-10-13 19:11
Czyżby już po pidbitce? ~Max 2 2017-10-13 15:52
pisałem ostrzegałm NIE TYKAC ~zenek 31 2017-10-13 10:59
tego pociagu nikt nie zatrzyma ~cierpliwy 5 2017-10-13 10:36
Oczywiscie XXX od 8,58 podbija wszystkie wątki zeby czasem nie roslo :) ~Mm 3 2017-10-12 20:57
dla tych co bez zrozumienia czytają ~otręby 4 2017-10-12 19:58
Niedługo resplit tego smiecia .. ~zenek 13 2017-10-12 19:48
może jednak dzisiaj zaatakujemy ~łowcaperełeknc 1 2017-10-12 15:00
może by tak troche ruszyc kurs ~łowcaperełeknc 6 2017-10-12 14:21
xxx w akcji , SPAMUJE , czy już sprzedał swoje 3 k ~kris 1 2017-10-12 11:59
co jest inwestory brać póki tanio ~łowcaperełeknc 6 2017-10-12 11:52
[x]
SOFTBLUE -1,67% 0,24 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.