|
Nie dajcie się znowu okraść, podbiją i spadnie na 40-50 gr.
|
~add
|
20
|
2017-10-19 16:46
|
|
Nie brać z prawej , mamy czas , oddadzą jak wymiękną , CZEKAĆ
|
~ted
|
2
|
2017-10-19 16:39
|
|
Zbieranko
|
~Src
|
5
|
2017-10-19 15:45
|
|
i gdzie te minimum 70gr ??
|
~optymista
|
26
|
2017-10-19 14:58
|
|
Jakie jeszcze bzdury wymyśli xxx ,żeby wyrwać wam te akcje ?
|
~marek
|
17
|
2017-10-19 14:32
|
|
kierulowie i tak zarabią setki% sprzedając objete akcje
|
~pesymista
|
20
|
2017-10-19 14:31
|
|
21 lipca
|
~grubesumy
|
5
|
2017-10-19 14:28
|
|
Kupować! Najlepsze przed nami!
|
~marek
|
10
|
2017-10-19 14:26
|
|
moja rekomendacja sprzedaj a nie pożałujesz
|
~pesymista
|
3
|
2017-10-19 12:17
|
|
Kierownik Projektów IT - Softblue - praca
|
~qaz
|
4
|
2017-10-19 07:22
|
|
trudno udźwignąc kurs
|
~optymista
|
6
|
2017-10-17 21:45
|
|
Będzie rzeź
|
~Wiadrozimnejwody
|
8
|
2017-10-17 20:20
|
|
Trup w szafie
|
~Wiadrozimnejwody
|
3
|
2017-10-16 20:10
|
|
Nie będą sypać , za dużo stoi na K , pozdejmujcie zleconka to ....
|
~mark
|
3
|
2017-10-16 20:07
|
|
SOFTBLUE, czyżby to już te drony dla MON?
|
~WZL
|
10
|
2017-10-16 20:00
|
|
Czy spółdzielnia xxx-a sprzedała już swoje akcje ??
|
~piotrek
|
5
|
2017-10-16 15:42
|
|
ostatnie dni promocji
|
~cierpliwy
|
7
|
2017-10-16 13:45
|
|
upychanie akcji od 0.40-0.45
|
~bul
|
1
|
2017-10-16 13:11
|
|
216 znowu nadaje
|
~kris69
|
2
|
2017-10-16 10:22
|
|
Tak jest tak będzie
|
~Egon
|
6
|
2017-10-13 19:11
|
|
Czyżby już po pidbitce?
|
~Max
|
2
|
2017-10-13 15:52
|
|
pisałem ostrzegałm NIE TYKAC
|
~zenek
|
31
|
2017-10-13 10:59
|
|
tego pociagu nikt nie zatrzyma
|
~cierpliwy
|
5
|
2017-10-13 10:36
|
|
Oczywiscie XXX od 8,58 podbija wszystkie wątki zeby czasem nie roslo :)
|
~Mm
|
3
|
2017-10-12 20:57
|
|
dla tych co bez zrozumienia czytają
|
~otręby
|
4
|
2017-10-12 19:58
|
|
Niedługo resplit tego smiecia ..
|
~zenek
|
13
|
2017-10-12 19:48
|
|
może jednak dzisiaj zaatakujemy
|
~łowcaperełeknc
|
1
|
2017-10-12 15:00
|
|
może by tak troche ruszyc kurs
|
~łowcaperełeknc
|
6
|
2017-10-12 14:21
|
|
xxx w akcji , SPAMUJE , czy już sprzedał swoje 3 k
|
~kris
|
1
|
2017-10-12 11:59
|
|
co jest inwestory brać póki tanio
|
~łowcaperełeknc
|
6
|
2017-10-12 11:52
|