mam tu jakies akcje na SB prawi o nich zapomnialem bo mam na koncie do dlugotemrinowych, ale jak patrze co tu sie dzieje,,, to jest jakas K A T A S T R O F A, zdedycowanie najwieksza porażka mojego portfela. Za chwile skonczy m isie cierpliwosc, mam cos okol o50% straty na tym dziadostwie :) kusi mnie corz bardziej sprzedac i wziac cos co rokuje,,,, Softblue jak ja cie nie lubię :P