Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Komunikat ~Tak 1 2017-10-02 14:30
8 pracowników Softblue na zarejestrowanych LinkedIn ~qaz 1 2017-10-02 12:30
V TERENOWA MASAKRA 24.09.2017 r ~qaz 1 2017-10-02 12:22
Wdrożenie koncentratora metadanych - Zakup koncentratora metadanych wraz ~qaz 1 2017-10-02 11:09
sqrsynu z tymu 216 akcjami na ukrtym! ~Roki 3 2017-09-29 13:38
Piątek , skoki czas zacząć ~marek 19 2017-09-29 09:02
brać inwestory ~bogaty 3 2017-09-28 12:02
tu tylko spamerzy piszą , dajcie sobie spokój i nawet nie zaglądajcie tu ~marek 23 2017-09-27 20:00
Etykieta Softblue ~mechsio 6 2017-09-27 09:25
Czekamy na jeszcze Dawać te akcje ~zibivip 2 2017-09-26 13:10
kto kupuje akcje softblue będzie bogaty ~bogaty 6 2017-09-26 12:13
Niepokojące jest to nikt nie chce tego wynalazku ~Darek 5 2017-09-26 09:25
Uwaga!!!! ~W_koncu 4 2017-09-22 17:34
do ja czy masz jeszcze soft ~łowcaokazji 1 2017-09-22 13:02
Spychanie kursu idzie dobrze , starają się spekulanci ~mark 1 2017-09-22 09:07
Najgorsze forum ... ~pagid 8 2017-09-22 08:49
kiedy będą jakieś drony tutaj ~olo 2 2017-09-21 13:23
Ale naganiacze dwoją się i troją odnawiając bezsensowne wątki ~piotrek 2 2017-09-20 16:24
Chciałbym się zapytać... ~Tylko_obserwuje 12 2017-09-19 10:52
Wezmę jesszcze ,121k ~Zaskoczony 3 2017-09-19 09:42
Coraz więcej zastosowań dronów w Polsce ~mechsio 9 2017-09-18 21:44
Konsola.. ~Osa 18 2017-09-18 21:35
Ale może za te krzywdy prezesy będą się w piekle smażyć ~Diabełek 1 2017-09-18 16:37
czyżybyśmy wracali na 6 zł takie poruszenie na forum ~rentgen 3 2017-09-18 14:36
Nie dac się ubrac ns próbie podbitki. ~Przykaz 4 2017-09-18 12:30
Drony ostro przyspieszą ~marek 5 2017-09-17 19:42
jest dobrze niebawem odbicie ~jankes 5 2017-09-15 20:05
czas na spadki ~andrea 5 2017-09-15 17:53
Wysypany czy tylko ściemnia? ~Zaskoczony 1 2017-09-15 14:44
nie oszukujcie samych siebie wartość ks. 0.64 ~rentgen 5 2017-09-15 13:28
[x]
SOFTBLUE 2,55% 0,24 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.