Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kto tak zasysa? ~src 8 2019-12-25 15:16
piękny prezent na święta, 5,5 mln dotacji:) b72 3 2019-12-25 09:11
Zdrowych i spokojnych świąt akcjonariuszom życzę b72 3 2019-12-23 21:56
jak na piątek przedświąteczny obroty nawet przyjemne b72 7 2019-12-23 10:44
w pniedziałek dalsza docinka i zgrzew w śięta? b72 5 2019-12-23 09:50
Manipulacja ~rrr 2 2019-12-22 11:54
Po ile obejmowało serię D i ile osób? Czy zarejestrowane są te akcje? ~Pytanie 1 2019-12-22 02:18
zrobiłem fotke od 13:41 5 razy miało miejsce sztuczne zanizanie kursu 1 b72 5 2019-12-21 13:22
Aktywność ~Abcdefg 2 2019-12-20 13:54
softblue znowu bajeczka ~cesio 4 2019-12-20 10:36
To się nazywają wzrosty ~piorun 3 2019-12-20 09:46
Kolejna ciekawostka ~src 4 2019-12-20 09:07
postaram sie ustosunkować do ponizszego postu b72 4 2019-12-20 08:48
No po batonie ~src 12 2019-12-18 22:18
ciecie strat ~kris 10 2019-12-17 23:39
Targi a Amsterdamie ~src 9 2019-12-10 17:00
Kierule ble ble ~zdziwiony 12 2019-12-07 09:46
co tu tak cicho... zee 1 2019-11-27 17:47
wodospad ~Mirek 3 2019-11-26 21:10
Kolejny dron ~src 13 2019-11-24 21:09
powtorze to raz jeszcze- po raz ostatni,.... ~gienek 2 2019-11-19 15:50
czasu na odpal coraz mniej ~newyork 2 2019-11-17 11:00
fotovoltanika -wyniesie softblufta na kosmiczne poziomy ,.. ~margan 4 2019-11-16 19:54
dziś wyniki będzie masakra ~Mirek 8 2019-11-15 13:05
wszystkie trupy z szafy wylecialy -wszystko w cenie czyli,.... ~technika 1 2019-11-15 12:53
Sa wyniki jest dobrze ~marek 4 2019-11-15 11:29
Tvn ~src 8 2019-11-14 07:53
przesiadka na BORUTA ZACHEM ~BORUTA 2 2019-11-07 09:25
20gr ~src 9 2019-11-06 17:18
https://www.facebook.com/251199391597831/posts/2731691270215285/ ~src 3 2019-10-26 10:54
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.