Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
no i co Cierpliwy ~lili 14 2020-01-12 17:07
Czy Milisystem Sp. z o.o zrobi nowego Snajpera jak CI Games? ~Wolf_of_NC 4 2020-01-11 21:14
SPADA ~rrr 5 2020-01-10 16:22
Mega wzrosty na Softblue !!! ~leszcz 23 2020-01-10 13:09
Kiedy podpisanie Umowy na dofinansowanie? ~picco 4 2020-01-10 11:39
Czy 1 zeta będzie jeszcze w tym roku czy na początku przyszłego ? dampapx 19 2020-01-10 10:43
jestem ~FAN 2 2020-01-09 08:42
miraże ~beka 1 2020-01-07 14:31
Janusz kiedy będzie rosło? ~Marek 4 2020-01-07 10:42
Koniec wzrostów ~rrr 15 2020-01-04 00:27
Ostrzegam. Kazdy wpis bedzie zgloszony jako manipulacja kursem ~Popyt 20 2020-01-03 14:48
Janusz Patryk ~rrr 4 2020-01-03 14:47
Pięknie ~src 21 2020-01-02 14:05
już niedługo za manipulacje i przekręty ~Tomek 3 2020-01-02 08:18
Patryk leszcz ~rrr 4 2019-12-30 20:37
a skąd pieniądze na wkład własny??? ~jes 5 2019-12-30 16:28
Proponuje sie nie podniecac ze uroslo z kilkunastu gr ~Pawel 11 2019-12-30 11:24
to jakieś poważne działania? ~src 17 2019-12-30 10:52
Nowy produkt ~PP 2 2019-12-30 08:46
szczyt klepnięty roczny graty b72 9 2019-12-29 14:26
Efekt stycznia wg J...... ~WaszZiom 4 2019-12-28 21:08
manipulacja ~rrr 1 2019-12-27 19:25
40 groszy - czy się uda przebić ~leszcz 8 2019-12-27 18:23
src po ile masz haka ~bolek 5 2019-12-27 16:50
piękna zieleń o poranku po obrotach b72 12 2019-12-27 14:59
czy już można ~beka 9 2019-12-27 12:54
Czy jutro sie otworzy? ~leszcz 16 2019-12-27 11:13
Finansowanie ~src 10 2019-12-27 07:37
zaniżanie 1 akcją na lewo, ktoś chce się obkuić b72 5 2019-12-26 10:18
Nowy temat ~src 4 2019-12-25 23:37
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.