Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
zaczyna się dziać ~src 9 2019-10-11 21:01
Czy Sofblue wział udzial w emisji akcji serii E Boruta ZACHEM ? ~Edwardo 7 2019-10-11 09:26
Trenazer ~src 8 2019-10-08 16:09
szał zakupów ~Mirek 16 2019-09-25 19:03
Zakup mobilnego laboratorium z analizatorem pyłu oraz drona ~qaz 2 2019-09-17 16:02
NIESTETY 2 zł nie będzie = MARZYCIELE ? ~smalec 3 2019-09-08 21:33
Ma ktos te akcje jak ja po 1.5 zl? ~Optymista 13 2019-09-06 04:09
Jest raport ~MskhYb 7 2019-08-19 12:58
raport kicha ~Mirek 4 2019-08-18 18:15
czy to w końcu KONIEC tej WYDMUSZKI ? ~xxx 1 2019-08-15 00:42
Softblue Zamknęliśmy 2 Q 2019. Wyniki ? Kurs odpowiedzią ~eo 19 2019-08-14 17:46
Jak czują się ci którzy brali ostatnie większe zrzuty ? ~marek 5 2019-07-31 21:16
A co tu się wyrabia ? ~kris 4 2019-07-24 12:51
Balonik ~src 2 2019-07-15 15:31
Braciszek wysoko mierzy ~qaz 15 2019-07-10 14:20
bankrut ~Marek 1 2019-07-10 11:50
skojarzenia... ~tromba 1 2019-06-29 20:06
zainteresownie walnym zerowe ~qaz 2 2019-06-27 16:20
Mateusz Kozłowski, Członek Rady Nadzorczej ~qaz 1 2019-06-27 08:08
Ktoś próbuje wyskoczyć z papierka , ciężko będzie bez strat ~mark 13 2019-06-17 22:16
Jak skutecznie wprowadzać innowacje? gość specjalny Michał Kierul ~qaz 4 2019-06-05 18:50
Softblue na WOD-KAN 2019 ~qaz 4 2019-06-04 22:19
"serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zaufanie" akcjonariuszy ~qaz 2 2019-06-03 11:51
Trupek ~Marek 6 2019-06-02 12:19
Zawiesili ich? ~Olender 7 2019-05-23 22:53
Czy to po to kurs był trzymany blisko 30 gr ~marek 11 2019-05-20 21:04
Kolejna oferta ~src 3 2019-05-20 14:07
Nie ma tak zle dalej kupuja dziada. :) ~TRANSEK 1 2019-05-20 11:40
Softblue - jestem zadowolony z kursu ~MrNO 3 2019-05-18 08:56
info neutralne? ~src 21 2019-05-17 17:53
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.