|
JSW zrobiło odpisy na kilkaset milionów PLN i up ponad 30%
|
~Rally
|
1
|
2022-03-02 19:32
|
|
Branża koksownicza i metali pośrednio jak JSW
|
~Imperium
|
1
|
2022-03-01 16:01
|
|
CZYTAC PILNIE!!! Wezwanie na akcje. Zmiany przepisów
|
~CHCIWIEC
|
4
|
2022-02-28 14:57
|
|
Wez Pan przyklad Akcjonariusze OEX rozwiązali porozumienie dot. wycofani
|
~CHCIWIEC
|
2
|
2022-02-18 15:48
|
|
Czy Józef dotrwa do wyroku? Wróżka twierdzi Że...
|
~Rzeszowiak
|
3
|
2022-02-12 19:38
|
|
Zaczynam się martwić o zdrowie towarzyszy
|
~Omikron
|
7
|
2022-01-25 09:28
|
|
FAJNA SPÓŁKA TECHNOLOGICZNA, CO TAK NISKO STOI BYŁEM PRZY WEJŚCIU NA GPW
|
~MAZUR
|
6
|
2022-01-03 16:25
|
|
będę przypominać posty Alana
|
~rozgoryczony
|
8
|
2021-12-21 11:36
|
|
dodatkowe zamowienia
|
~koks
|
1
|
2021-12-15 09:07
|
|
6 lat procesu Józek!
|
~tuptuś
|
4
|
2021-12-06 16:53
|
|
Po kilkunastu latach Erbud wygrał jak w zmr sprawa opcji?
|
~Christopher
|
1
|
2021-11-25 08:48
|
|
CZYŻBY SZYKOWALI DLA AKCJONARIUSZY PREZENT PO WIELU LATACH?
|
~CHCIWIEC
|
8
|
2021-11-24 08:57
|
|
wkrótce 60 zł to będzie mało
|
~fryzjer
|
4
|
2021-11-19 05:39
|
|
perspektywy.
|
~Gregor
|
4
|
2021-11-14 22:36
|
|
Chciwcze to jest czas nauki dla cIEBIE
|
~Zero
|
2
|
2021-11-03 14:55
|
|
Minimum 2 lata procesowania się czy się wycofają z zmr?
|
~Pallad
|
10
|
2021-11-03 08:47
|
|
z raportu za III kw.
|
~qqq
|
3
|
2021-11-02 14:37
|
|
PANIE JÓZEFIE ZDROWIE DOPISUJE,ZYSKI CORAZ WYZSZE...TYLKO ZYĆ:)
|
~CHCIWIEC
|
4
|
2021-10-29 23:29
|
|
Żeby wyjść z honorem i etyka Gwardia Siwcow powinna wyjść
|
~Future
|
2
|
2021-10-29 10:18
|
|
Do ilu podniosą cenę wezwania,70 PLN?
|
~Smalec
|
1
|
2021-10-27 09:18
|
|
Wartość księgowa wzrost już do 71,57 zł po wynikach!!!
|
~ja
|
3
|
2021-10-27 08:18
|
|
Wyniki
|
~Kret
|
3
|
2021-10-26 19:20
|
|
Niech mi ktoś powie czegotu nikt nie kupuje.
|
~KAZIO
|
4
|
2021-10-21 23:20
|
|
cena wezwania 50
|
~rop
|
6
|
2021-09-26 15:57
|
|
zostajemy na giełdzie?
|
~Antysiwiec
|
1
|
2021-09-14 21:56
|
|
Pamiętam 80 zlotych,teraz najlepsze wyniki w historii więc ile 100?
|
~Major
|
3
|
2021-09-11 20:20
|
|
Gdy sprawdzam notowania tej spółki
|
~Alan
|
3
|
2021-09-07 15:47
|
|
Ale tu wszystko zdechło
|
~Alan
|
3
|
2021-09-06 16:59
|
|
nieruchomosci spolki
|
~chetny
|
3
|
2021-08-28 21:37
|
|
Macabresca
|
~Sku__iel
|
1
|
2021-08-28 17:14
|