Forum giełdowe spółki ROPCZYCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wartość księgowa prawie 80zlotych ~Charytatywny 5 2026-06-26 18:20
Efekt mnożnikowy SAFE na hutnictwo, przemysł stalowy itd. wolnoplus 3 2026-06-19 07:33
Czyżby TFI lub PPK dostrzegły Perełkę? ~Qercu 6 2026-06-18 11:45
11 czerwca odcięcie 1,1 PLN z ceny akcji (dywidenda) wolnoplus 2 2026-06-11 20:01
Kupiłem dzisiaj. :) ~PRT 1 2026-06-11 19:59
od 7.26 = 50% cła na stal spoza UE (obecnie od 1.26 = 25%) wolnoplus 5 2026-06-11 18:00
Ropczyce a kontrakty dla wojska wolnoplus 3 2026-06-10 16:02
Huta Częstochowa duży klient Ropczyc... ~SAFE 4 2026-05-29 09:08
3 czynniki wpływające na przyszłość Ropczyc (C/WK 0,38) wolnoplus 4 2026-05-28 21:55
Wyniki 1 kwartał, eksplozja !!!!!! ~Wow 4 2026-05-26 16:14
Spółka skorzysta na programie SAFE? ~Troops 7 2026-05-22 18:23
SAFE dla Ropczyc?Spółka Innowacyjn0-Inżynieryjna ~CHCIWIEC 2 2026-05-19 20:59
Słabiutki raport roczny bez zysku ~insider 7 2026-05-18 15:36
Strona WWW jest również po rosyjsku :⁠-⁠\ ~Anty_Kacap 6 2026-04-23 20:36
nareszcie mamy to! ~aa 1 2026-04-22 21:05
Tragedia ~Tragedia 4 2026-04-22 16:44
Przymusowy wykup akcji. Ministerstwo Finansów szykuje zmiany ~CHCIWIEC 7 2026-04-21 10:06
Ropczyce z Ogromna Szansa napotezne Wzrosty! ~NATO 9 2026-02-03 17:23
co się stało się? ~prosty_chlop 6 2025-12-29 16:01
ENERGA sie urwała pol latach SPORU! ~ENERGA_tyk 1 2025-11-10 11:28
Spółka USA, Ukraińcy chcą produkować ~Polak 3 2025-09-29 21:16
Odbijamy ~Powrót 3 2025-09-26 07:59
dobre wyniki, ale kurs nie reaguje ~Robak 9 2025-09-17 17:37
Siwiec z Wasalami mają pełne gacie ~Zdiagnozowany 1 2025-09-14 19:16
czy to bank, ~aa 2 2025-08-22 16:08
Kiedy przejęcie lub fabryka dla wojska? ~Joseph 2 2025-08-14 11:22
Rekomendacja 34zł ~Reko 3 2025-08-08 08:28
Oni mało robią,mniej mówią ~Bogdan 1 2025-07-17 12:04
Badzie Inwestor czy Fabryka Broni? ~Gun 2 2025-07-03 23:49
Zmiany w zarządzie ! ~_nowe 2 2025-07-01 22:04
[x]
ROPCZYCE -5,32% 24,90 2026-06-26 16:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.