wkrótce będzie można sobie wymieniać akcje barterem 1:1 z biotonem , taka sama tu szmira i naciąganie leszczy ,wyszedłem z tego przy 20 gr. czułem co tu sie będzie działo a i jeszcze nie koniec tego , będą skoki o 1-2 gr i wielkie podniecenie przez miesiące tylko nikt nie sprzeda z zyskiem ale każdy będzie podjarany jak dobrze kupił bo przecież jak wzrośnie to kosmos ..... ludzie obudźcie się ,są inne spólki gdzie skojnie można zarobić ,