Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Coś mi się zdaje że skończymy na dużym minusie ~JK 4 2020-04-14 19:50
ILE PROTEKTOR MOŻE ZAROBIĆ NA MASKACH... ~inwestor 15 2020-04-14 19:41
Protektor zawarł z Agencją Rozwoju Przemysłu (ARP) umowę na dostawę mase ~Money_PL 10 2020-04-14 19:40
Koronawirus. Maseczki na Poczcie Polskiej. 5 sztuk za 50 zł ~ToTyleWTemacie 2 2020-04-14 19:40
zaczęła się jazda +43% ~up 8 2020-04-14 18:48
Protektor nie urośnie ~up 1 2020-04-14 18:44
ŻABKA SIE WYGADAŁA ... ~inwestor 1 2020-04-14 18:34
Maseczki wyjadą z fabryki Protektora ~Jw 3 2020-04-14 16:52
Kupili maski w Chinach a robia buty ochronne, nic z tego nie bedzie ~oloooo 1 2020-04-14 14:31
poczta ~argos 2 2020-04-14 12:31
BIOMASS RUSZA, KIEDY PROTEKTOR? ~adam 1 2020-04-14 12:02
A może to prezes sprzedaje akcje ~Anonim 1 2020-04-14 11:33
Ktoś chce postraszyć i skupić jak najtaniej ~Radul 5 2020-04-14 10:38
nieznana godzina kiedy będzie trzepana leszczyna... ~awas 1 2020-04-14 10:28
Kolejny problem z otwarciem notowań ? ~marek 3 2020-04-14 09:19
Znowu widły ? ~Harcmistrz 1 2020-04-14 09:09
Jakie TKO? ~Ciocia 3 2020-04-14 09:06
Protektor Zawarcie Umowy. Rozpoczęcie produkcji Maseczek Ochronnych ~Numizmatyk 3 2020-04-14 08:37
Uciekać ~Zobaczycie 9 2020-04-13 22:21
Kilkadziesiąt mln maseczek w Polsce. Każda firma już je szyje ~Jw 3 2020-04-13 21:03
Maseczki tu będzie można dużo zgarnąć ~Rfank 9 2020-04-11 20:54
Maski będą używane przynajmniej 2 lata ~JK 2 2020-04-11 10:38
Testy Biomaximy w sprzedaży w kolejnych krajach ~Zeus 1 2020-04-10 19:10
Poz tym zamówieniem Państwowym będą z pewnościa jeszcze inni odbiorcy ~marek 7 2020-04-10 17:34
Przemyślenia. ~Grass 13 2020-04-10 11:58
Co po świętach ~Dawid 4 2020-04-09 23:01
cena maseczek ~J-23 1 2020-04-09 21:18
zamówienie bezpośrednio Rządowe ~argos 2 2020-04-09 20:57
Kiedy maski zaczną produkować? ~Dymek 5 2020-04-09 18:49
Jest zamówienie na maseczki! ~Akcjonariusz 1 2020-04-09 18:29
[x]
PROTEKTOR -1,31% 1,20 2026-06-24 15:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.