Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy mi się zdaje czy prawie cały wczorajszy wzrost poszedł się ~nsx 6 2020-09-08 13:23
Nieeeeeeee........!!!!!! ~Artur 4 2020-09-08 12:22
To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
Żadne rekawiczki, tylko maseczki sa potrzebne ~Dr 1 2020-09-08 11:53
Znowu ubierają ~Lis 6 2020-09-08 10:23
Nie podniecajcie sie ~Kk 1 2020-09-08 10:03
hahahah ~rara 4 2020-09-08 09:51
ZARAZ KÓŁKOWICZE SIĘ WYPRZYTYKAJĄ I LECIMY WYŻEJ ederson 4 2020-09-08 09:44
Smiech ~Jano 3 2020-09-08 09:36
ROBIENIE KÓŁEK I USTAWIANIE CIASNO STOP LOSSÓW TAK SIĘ KOŃCZY ederson 1 2020-09-08 09:36
Dzieje się ~Jan 3 2020-09-08 09:25
Ktoś wiedział wczoraj ~bingo 1 2020-09-08 08:48
Cena godziwa wg simplywall.st -17,74 platformers 18 2020-09-08 08:37
PROTEKTOR ma wiele wspolnego z PGNiG ~akcjonariusz 3 2020-09-08 00:47
Kupujcie maseczki Protektora ~Dr 5 2020-09-08 00:21
Wartość księgowa akcji... ~ss 12 2020-09-07 22:09
Czy bierzecie to pod uwagę, że może być umowa z NFZ? ~ObserwatoR 20 2020-09-07 18:34
Do ile wyciągnie? ~ZapakowanyNaMaxa 7 2020-09-07 17:42
Pujdą za 5.20? ~CierpliwośćPopłac 3 2020-09-07 16:41
Za chwilę widły . darkos8 9 2020-09-07 16:38
Mamy umowe na buty na 300tysi jesjesjes ~OdpalamyNaMaxa 2 2020-09-07 15:40
Widłowy coś spi ~Puść 1 2020-09-07 15:32
Zawiadomienie o zawarciu umowy istotnej. ~lukiis 1 2020-09-07 15:31
NOWA UMOWA ederson 2 2020-09-07 15:25
Echooo ~Krzychu 1 2020-09-07 15:17
Zrobią dzide jak ostatnio? Libi odpalić z nienacka ja czek ~ZarazWalnie 2 2020-09-07 15:15
Płyn i maseczki na wagę złota . ~jurek1234 1 2020-09-07 13:47
Termi mija a pozwoleń nie komunikują?Coś nie teges? ~CzasSieZbierać 3 2020-09-07 12:11
StopClosy aby nie poleciały bo bedzie po mas usowajcie stopy ~ProszeWas 1 2020-09-07 12:02
Czekamy na info. Aczkolwiek chętnie dobiore jak poleci ~CierpliwośćPopłac 1 2020-09-07 11:22
Do końca każdego dnia będzie lepiej mieć akcje niż ich nie mieć ~Btw 3 2020-09-07 10:51
[x]
PROTEKTOR 1,16% 1,22 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.