|
Czy mi się zdaje czy prawie cały wczorajszy wzrost poszedł się
|
~nsx
|
6
|
2020-09-08 13:23
|
|
Nieeeeeeee........!!!!!!
|
~Artur
|
4
|
2020-09-08 12:22
|
| To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 08:02 |
|
Żadne rekawiczki, tylko maseczki sa potrzebne
|
~Dr
|
1
|
2020-09-08 11:53
|
|
Znowu ubierają
|
~Lis
|
6
|
2020-09-08 10:23
|
|
Nie podniecajcie sie
|
~Kk
|
1
|
2020-09-08 10:03
|
|
hahahah
|
~rara
|
4
|
2020-09-08 09:51
|
|
ZARAZ KÓŁKOWICZE SIĘ WYPRZYTYKAJĄ I LECIMY WYŻEJ
|
ederson
|
4
|
2020-09-08 09:44
|
|
Smiech
|
~Jano
|
3
|
2020-09-08 09:36
|
|
ROBIENIE KÓŁEK I USTAWIANIE CIASNO STOP LOSSÓW TAK SIĘ KOŃCZY
|
ederson
|
1
|
2020-09-08 09:36
|
|
Dzieje się
|
~Jan
|
3
|
2020-09-08 09:25
|
|
Ktoś wiedział wczoraj
|
~bingo
|
1
|
2020-09-08 08:48
|
|
Cena godziwa wg simplywall.st -17,74
|
platformers
|
18
|
2020-09-08 08:37
|
|
PROTEKTOR ma wiele wspolnego z PGNiG
|
~akcjonariusz
|
3
|
2020-09-08 00:47
|
|
Kupujcie maseczki Protektora
|
~Dr
|
5
|
2020-09-08 00:21
|
|
Wartość księgowa akcji...
|
~ss
|
12
|
2020-09-07 22:09
|
|
Czy bierzecie to pod uwagę, że może być umowa z NFZ?
|
~ObserwatoR
|
20
|
2020-09-07 18:34
|
|
Do ile wyciągnie?
|
~ZapakowanyNaMaxa
|
7
|
2020-09-07 17:42
|
|
Pujdą za 5.20?
|
~CierpliwośćPopłac
|
3
|
2020-09-07 16:41
|
|
Za chwilę widły .
|
darkos8
|
9
|
2020-09-07 16:38
|
|
Mamy umowe na buty na 300tysi jesjesjes
|
~OdpalamyNaMaxa
|
2
|
2020-09-07 15:40
|
|
Widłowy coś spi
|
~Puść
|
1
|
2020-09-07 15:32
|
|
Zawiadomienie o zawarciu umowy istotnej.
|
~lukiis
|
1
|
2020-09-07 15:31
|
|
NOWA UMOWA
|
ederson
|
2
|
2020-09-07 15:25
|
|
Echooo
|
~Krzychu
|
1
|
2020-09-07 15:17
|
|
Zrobią dzide jak ostatnio? Libi odpalić z nienacka ja czek
|
~ZarazWalnie
|
2
|
2020-09-07 15:15
|
|
Płyn i maseczki na wagę złota .
|
~jurek1234
|
1
|
2020-09-07 13:47
|
|
Termi mija a pozwoleń nie komunikują?Coś nie teges?
|
~CzasSieZbierać
|
3
|
2020-09-07 12:11
|
|
StopClosy aby nie poleciały bo bedzie po mas usowajcie stopy
|
~ProszeWas
|
1
|
2020-09-07 12:02
|
|
Czekamy na info. Aczkolwiek chętnie dobiore jak poleci
|
~CierpliwośćPopłac
|
1
|
2020-09-07 11:22
|
|
Do końca każdego dnia będzie lepiej mieć akcje niż ich nie mieć
|
~Btw
|
3
|
2020-09-07 10:51
|