|
Fundy zrobiły zrzut po 4.50 bo raport 30-tego?
|
~Ania
|
5
|
2020-09-13 23:08
|
|
Coś się tak tych maseczek uczepił ?
|
~Tylewtemacie
|
13
|
2020-09-12 22:07
|
| To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 08:02 |
|
Nadzieja
|
~Krzychu
|
12
|
2020-09-11 18:06
|
|
Odpali to dzisiaj czy z pozwoleniem na maseczki cos nie teges?
|
~SieZbieram
|
9
|
2020-09-11 17:54
|
|
Panie ObserwatoRze czy poniedzialek z wystrzalem dalej aktualny? :-)
|
~Riki
|
10
|
2020-09-11 14:11
|
|
Z doświadczenia powiem, ze...
|
~Artur
|
1
|
2020-09-11 13:32
|
|
Ale kiszona...
|
~Leszcz
|
2
|
2020-09-11 12:42
|
|
Tylko PROTEKTOR będzie grubo
|
~jowisz
|
1
|
2020-09-11 12:40
|
|
Ruszy dzis z kopyta? Ile dziś pyknie?
|
~HejTam
|
8
|
2020-09-11 10:28
|
|
Jak dostaną pozwolenie na maseczki to z kopyta ruszy
|
~OjBedzieDzida
|
15
|
2020-09-10 22:20
|
|
I znów BML dał wam z liścia :)
|
~AdamSmith
|
6
|
2020-09-10 21:37
|
|
ObserwatoR - naganiacz
|
~Kuba
|
21
|
2020-09-10 21:33
|
|
Fundusze sprzedały spory pakiet :( espi
|
~Artur
|
16
|
2020-09-10 17:47
|
|
Zainteresowanie
|
~Niagara
|
3
|
2020-09-10 17:15
|
|
USA otwarcie na zielono
|
ederson
|
10
|
2020-09-10 14:58
|
|
Do rane po 4.80 ile dzis odpali z kopyta? Jak obstawić?
|
~Jams
|
2
|
2020-09-10 14:36
|
|
Czy to ci sami od rekomendacji na 6,05 wychodzą?
|
~nsx
|
4
|
2020-09-10 14:32
|
|
Ile dziś odpali?marazie idą po 4.90 jak swierze bułeczki
|
~ZapakowanyNaMaxa
|
1
|
2020-09-10 13:18
|
|
Ehhh
|
~Protektorczyk
|
6
|
2020-09-10 12:15
|
|
Nic z tego
|
~Krzychu
|
5
|
2020-09-10 11:40
|
|
Obserwator
|
~jogi
|
10
|
2020-09-10 11:26
|
|
kto na siłę trzyma kurs
|
~rara
|
8
|
2020-09-10 11:12
|
|
INFO - pracują nad IIR
|
~ObserwatoR
|
26
|
2020-09-10 10:56
|
|
jestem dumny
|
~michalek
|
1
|
2020-09-10 09:20
|
|
Nie oddawajcie akcji przez następne 3 sesje
|
~Bart
|
1
|
2020-09-10 09:19
|
|
Dzis znow 3k zakup
|
~Dr
|
5
|
2020-09-10 08:47
|
|
Jutro chyba kurs cos odrobi chyba?dzis zaloakwalem po 4.80
|
~ZapakowanyNaMaxa
|
3
|
2020-09-10 08:30
|
|
Brak noszenia maseczek - nawet do 800 zgonów dziennie w PL - prognoza
|
~Zzz
|
3
|
2020-09-10 08:29
|
|
Ile protektor zarobi na maseczkach?
|
~Zzz
|
9
|
2020-09-10 08:28
|
|
Ruszy to dziś z kopyta?ZACZYMAM MIEC JUZ TEGO DOŚĆ!!!
|
~Ostrzegam
|
2
|
2020-09-10 08:19
|