Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wstępne wyniki za Q2 ESPI w poniedziałek janomarcin 32 2020-09-29 00:35
Takie tam, na pocieszenie :) ~Bozia 2 2020-09-28 16:09
Jak tam nastroje ? ~QQ 5 2020-09-28 12:48
Czy i kiedy zamówienia rządowe na maseczki medyczne od Protektora? ~Radul 1 2020-09-28 11:21
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Wstępne wyniki za Q2 ESPI w poniedziałek janomarcin 2 2020-09-28 09:34
Cisza przed burza? ~Dr 12 2020-09-28 09:13
Maseczki ~Ziom 7 2020-09-26 19:19
Zadne tam ubranka ~Dr 6 2020-09-26 15:17
INFO O WPROWADZENIU NOWYCH LINI PRODUKTÓW ederson 9 2020-09-26 11:43
Nowa kolekcja Protektora ~nieja 1 2020-09-25 15:02
Jest tu ktoś jeszcze??? ~Misiek 6 2020-09-25 13:48
Myślicie, że Lauren Peso z Protektorem? :) ~Bozia 20 2020-09-25 12:15
Pytanoe do Protektora ~Rr 11 2020-09-25 11:37
1500 zakażeń jutro pewnie 2000 ~Ziom 1 2020-09-25 11:35
Wypowiedz ministerstwa zdrowia ~Protektorczyk 1 2020-09-25 11:32
kiedy rozpocznie się produkcja maseczek? ~karol 27 2020-09-25 08:49
NOWE LOGO MARKI PROTEKTOR POCZĄTKIEM WIELKICH ZMIAN! ederson 3 2020-09-25 00:32
Uproszczona procedura zgłaszania wyrobów medycznych. ~Poldek 8 2020-09-24 19:13
Nie widziałem nudniejszej spółki ~Protek 1 2020-09-24 16:15
Ale was dymają plus lubawa spoko duet ~AdamSmith 1 2020-09-24 11:38
Przeglądacie arkusz K/S ? ~qba 3 2020-09-24 10:31
Orientuje się ktoś jakie moce produkcyjne maseczek ma protektor? ~Leszcz 49 2020-09-24 09:48
Reklama w telewizji na Puls. Puszczają film Protektor. ~Booom 3 2020-09-24 08:46
REKOMENDACJA PEKAO CENA DOCELOWA 6.05 ederson 14 2020-09-23 21:02
Obroty rosną ~Domino 1 2020-09-23 19:55
EWIDENTNIE KTOŚ ZBIERA DZIŚ MOCNIEJ MOŻE JAKIEŚ ESPI WPADNIE? ederson 7 2020-09-23 19:38
NIE ZAPOMNIJCIE KUPIĆ 1 SZT. ZA ZAMKNIĘCIU, ŻEBY NIE BYŁO NA MINUSIE ~asdas 4 2020-09-23 17:20
Knf ~Krzychu 2 2020-09-23 16:28
Już koniec bocznicy zaczynamy wzrosty . darkos8 3 2020-09-23 15:17
heheheh i frajernia wydymana ~mari 6 2020-09-23 12:32
[x]
PROTEKTOR -0,98% 1,21 2026-06-26 14:56:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.