Forum giełdowe spółki PROACTA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro dolne widły ~Bam 4 2018-01-28 20:52
Pozyskanie środków ~haber 2 2018-01-28 19:28
Woda Ognista-Eracoiny ~Buch 3 2018-01-28 15:49
Opis czym ma być eracoin linki do prospektu ~Numizmatyk 12 2018-01-28 14:30
Rynek zweryfikuje Hienny i inwestorów z 1000 akcji ~AK 1 2018-01-28 13:49
Emisja ~Bam 3 2018-01-28 13:19
Pani Maria musi poinformować ~ZZZ 4 2018-01-28 12:34
12% emisji sprzedano - porażka? ~tataMarii 8 2018-01-28 11:24
WALENTYNKI TUŻ TUŻ:) ~MAGELAN 1 2018-01-28 01:57
Dziękuje starszym za rady trzymam bitevil ~Ryba 4 2018-01-27 23:29
I tak nie kupicie tanio w poniedziałek:) ~Antyhiena 8 2018-01-27 22:41
Wartość spółki mocno wzrosła przekłada się to na cenę akcji ~Inwestor 3 2018-01-27 21:07
Po co tu dalej tracić czas.. ~Bam 1 2018-01-27 16:23
Tanio w poniedziałek nie kupicie ~Manone666 5 2018-01-27 11:31
Ile Bitevil zarobiło na emisji ~Manone666 1 2018-01-27 10:12
ja sądzę że ~jarek 1 2018-01-27 08:40
Krypto Eracoin jaki przelicznik? ~ETH 5 2018-01-27 07:34
Piątek po emisji, ostatni dzień do... ~USA 6 2018-01-26 22:50
Tu lipa. Gepardy Polskiej Giełdy 2018 VIVID i ARTIFEX link: ~Szalonydentysta 4 2018-01-26 21:05
Komunikat spółki na temat udanej emisji? ~Makler 3 2018-01-26 17:17
Bronimy ceny! Wczoraj zokończona emisja serii E, nie oddawać tanio! ~EracoinFan 5 2018-01-26 14:37
Kiedy będzie handel na PP? ~ryś 5 2018-01-26 11:44
Pieknie stoi w miejscu...nikt nie oodaje:)swoich perełek?:) ~manone666 1 2018-01-26 10:29
Bitevil dziś na plusie ~Inwestor1 7 2018-01-26 09:48
Znajomi w microsoft i znajomosc z Zuckenberem pomogą? ~Templeton 6 2018-01-26 09:07
Ciekawe kiedy info ~Qwerty 6 2018-01-25 22:08
JUTRO INFO O SUKCESIE EMISJI:) ~KOPERNIK 3 2018-01-25 18:51
Czy uda mi sie zbic cene?czy wroci do 4,5? ~Mofeusz 4 2018-01-25 17:14
Cena sie trzyma i zakupy rosna:) ~Albert 1 2018-01-25 16:24
groszołapy ~Arek 3 2018-01-25 11:33
[x]
PROACTA 1,18% 1,72 2026-06-25 16:25:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.