|
Jutro dolne widły
|
~Bam
|
4
|
2018-01-28 20:52
|
|
Pozyskanie środków
|
~haber
|
2
|
2018-01-28 19:28
|
|
Woda Ognista-Eracoiny
|
~Buch
|
3
|
2018-01-28 15:49
|
|
Opis czym ma być eracoin linki do prospektu
|
~Numizmatyk
|
12
|
2018-01-28 14:30
|
|
Rynek zweryfikuje Hienny i inwestorów z 1000 akcji
|
~AK
|
1
|
2018-01-28 13:49
|
|
Emisja
|
~Bam
|
3
|
2018-01-28 13:19
|
|
Pani Maria musi poinformować
|
~ZZZ
|
4
|
2018-01-28 12:34
|
|
12% emisji sprzedano - porażka?
|
~tataMarii
|
8
|
2018-01-28 11:24
|
|
WALENTYNKI TUŻ TUŻ:)
|
~MAGELAN
|
1
|
2018-01-28 01:57
|
|
Dziękuje starszym za rady trzymam bitevil
|
~Ryba
|
4
|
2018-01-27 23:29
|
|
I tak nie kupicie tanio w poniedziałek:)
|
~Antyhiena
|
8
|
2018-01-27 22:41
|
|
Wartość spółki mocno wzrosła przekłada się to na cenę akcji
|
~Inwestor
|
3
|
2018-01-27 21:07
|
|
Po co tu dalej tracić czas..
|
~Bam
|
1
|
2018-01-27 16:23
|
|
Tanio w poniedziałek nie kupicie
|
~Manone666
|
5
|
2018-01-27 11:31
|
|
Ile Bitevil zarobiło na emisji
|
~Manone666
|
1
|
2018-01-27 10:12
|
|
ja sądzę że
|
~jarek
|
1
|
2018-01-27 08:40
|
|
Krypto Eracoin jaki przelicznik?
|
~ETH
|
5
|
2018-01-27 07:34
|
|
Piątek po emisji, ostatni dzień do...
|
~USA
|
6
|
2018-01-26 22:50
|
|
Tu lipa. Gepardy Polskiej Giełdy 2018 VIVID i ARTIFEX link:
|
~Szalonydentysta
|
4
|
2018-01-26 21:05
|
|
Komunikat spółki na temat udanej emisji?
|
~Makler
|
3
|
2018-01-26 17:17
|
|
Bronimy ceny! Wczoraj zokończona emisja serii E, nie oddawać tanio!
|
~EracoinFan
|
5
|
2018-01-26 14:37
|
|
Kiedy będzie handel na PP?
|
~ryś
|
5
|
2018-01-26 11:44
|
|
Pieknie stoi w miejscu...nikt nie oodaje:)swoich perełek?:)
|
~manone666
|
1
|
2018-01-26 10:29
|
|
Bitevil dziś na plusie
|
~Inwestor1
|
7
|
2018-01-26 09:48
|
|
Znajomi w microsoft i znajomosc z Zuckenberem pomogą?
|
~Templeton
|
6
|
2018-01-26 09:07
|
|
Ciekawe kiedy info
|
~Qwerty
|
6
|
2018-01-25 22:08
|
|
JUTRO INFO O SUKCESIE EMISJI:)
|
~KOPERNIK
|
3
|
2018-01-25 18:51
|
|
Czy uda mi sie zbic cene?czy wroci do 4,5?
|
~Mofeusz
|
4
|
2018-01-25 17:14
|
|
Cena sie trzyma i zakupy rosna:)
|
~Albert
|
1
|
2018-01-25 16:24
|
|
groszołapy
|
~Arek
|
3
|
2018-01-25 11:33
|