|
Nie kupicie Tanio, proponuje Deworan:)
|
~Falcon
|
3
|
2018-01-25 09:45
|
|
Dzis tez cen podtrzymana:)
|
~dex
|
1
|
2018-01-25 09:29
|
|
No proszę
|
~MałyKazio
|
5
|
2018-01-25 08:45
|
|
Bitevil w górę jutro
|
~Okno
|
5
|
2018-01-25 08:41
|
|
Jutro tez na plusie?
|
~Inwestor3
|
10
|
2018-01-25 08:02
|
|
Jutro pod tym adresem do 17
|
~Inwestor5
|
1
|
2018-01-24 21:23
|
|
Bitevil the best cena utrzymuje się
|
~Gdgh
|
1
|
2018-01-24 17:04
|
|
wszyscy przeszli na...
|
~andrzej
|
3
|
2018-01-24 16:54
|
|
Co się dzieje? Jaki kurs? Czemu trzymią kurs?
|
~perondick
|
4
|
2018-01-24 13:27
|
|
400 zeta obrotu!
|
~kiki
|
3
|
2018-01-24 13:25
|
|
Tego gówna już nikt nie tyka?
|
~kiki
|
3
|
2018-01-24 10:56
|
|
Slabe obroty nie ma chetnych na kupno
|
~akcjonariu
|
5
|
2018-01-24 08:44
|
|
Mam pytanie dotyczącę zbijania kursu?
|
~marek
|
7
|
2018-01-23 19:31
|
|
tu moze w kazdej chwili przyjsc info ze stamów i bedzie 99999999999999zł
|
~leon
|
13
|
2018-01-23 17:27
|
|
Słabe obroty nikt nie oddaje:)
|
~Fuki
|
2
|
2018-01-23 14:28
|
|
kiedy kupione akcje pp zostaną dodane do pozostałych?
|
~Leon
|
4
|
2018-01-23 13:35
|
|
Bitevil przebije 6 pln? do czwartku
|
~Direct
|
4
|
2018-01-23 13:34
|
|
w tym tygodniu 6 pln , wyczekiwanie...
|
~Bitravel
|
1
|
2018-01-23 09:35
|
|
Im więcej autoreklamy tym gorsze wyniki .
|
~mieszkolodz
|
4
|
2018-01-23 08:53
|
|
Kupuje po 5,5
|
~Kupiec
|
3
|
2018-01-23 08:48
|
|
Czy jedt szans na pp 25.01
|
~Manone666
|
6
|
2018-01-23 08:45
|
|
W następnym tygodniu będziemy kupować po 8-9zl
|
~Knut
|
2
|
2018-01-23 08:40
|
|
SPRZEDAM 1 ERACOIN - 10000 za sztukę!!!
|
~ryś
|
4
|
2018-01-23 08:35
|
|
Dzwonił do mnie makler i powiedział że z analizy wychodzi aż 8zł!!!
|
~Kowalski
|
6
|
2018-01-23 08:03
|
|
2018. Pracują nad kryptowaluta
|
~Manone666
|
6
|
2018-01-23 07:31
|
|
i z powrotem lecimy na
|
~andrzej
|
3
|
2018-01-22 20:04
|
|
logowanie na eracoin
|
~kolo
|
4
|
2018-01-22 19:56
|
|
Super info....
|
~bitowo
|
9
|
2018-01-22 19:55
|
|
Uwazam ze Maria Belka to sliczna kobieta
|
~Tadek
|
3
|
2018-01-22 19:42
|
|
Oddawać.bo chcą taniej kupić.
|
~Jan
|
5
|
2018-01-22 17:36
|