Forum giełdowe spółki PROACTA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Morawiecki powołał zespół do walki z kryptowalutami ~Tom 6 2018-01-29 14:37
Wy sobie spuszczajcie ~Bam 5 2018-01-29 13:46
I juz wiadomo dla kogo pracuja Hienny:) ~Emeryt 4 2018-01-29 13:28
Spuściłem... :) ~George 5 2018-01-29 13:15
QUMAK WYSTRZELI DZIŚ ~Qumak7zł 1 2018-01-29 12:41
Popatrzcie na Krezusa i Polimka . ~mieszkolodz 5 2018-01-29 12:20
A cio to taka cisza na fejsbuczku Marysi ~EracoinFan 2 2018-01-29 11:58
Brak infa ratunkowego ~MINOX 13 2018-01-29 11:32
Rozwazalem Bitevil czy Chemos miesiac temu ~Zera 2 2018-01-29 11:09
bez paniki ~eric 2 2018-01-29 10:52
jak dla mnie to ucieczka ~ww 2 2018-01-29 10:48
Zobaczymy co przyniesie los-)) ~dobieracz 1 2018-01-29 10:32
O 14-stej dzwonił makler z BZWBK,czy... ~kiki 9 2018-01-29 10:05
Teraz forum bankiera zobaczy jak się robi dolny cień :) ~bil 3 2018-01-29 09:57
Zara górne ~Insider 1 2018-01-29 09:54
DZIS NAPEWNO KUPIE ! ponizej 3.47. ZA ?.???.zł. PO 16.00. się odezwe ~LISchytrusek 1 2018-01-29 09:45
Będziecie mieli co naganiać... ~kiki 2 2018-01-29 09:39
merytorycznie to po sesji, trzesid_py teraz przegrywaja ~007 2 2018-01-29 09:37
Były tu widły kiedyś ? ~mieszkolodz 3 2018-01-29 09:30
Nie dajcie sie omamic wilka wysprzedaz po 100 akcji:)cena sie utrzymuje: ~victory 2 2018-01-29 09:21
-24% na otwarciu ~Tom 3 2018-01-29 09:16
Pozbierane czas na plusy teraz ~Insider 1 2018-01-29 09:13
Ludzie z jakiej Wy planety jesteście ! ~mieszkolodz 13 2018-01-29 09:13
odrobicie na . MINOX ~tlis 4 2018-01-29 09:09
To minus ile dziś? ~Bam 1 2018-01-29 08:55
Powinni podać info przed 9 ~Ra 5 2018-01-29 07:45
Będzie pompa ~GermanDeathCamp 1 2018-01-29 06:48
jutro gorne widly ~inwestor 10 2018-01-29 06:45
BitEvil - na czym polega genialny model EraCoin (tokenów i kryptowaluty) ~EracoinFan 8 2018-01-28 23:29
Jutro dolne widły ~Bam 4 2018-01-28 20:52
[x]
PROACTA -1,73% 1,70 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.