Zakładamy że BitEvil robi emisję po 0.50 groszy taka jak wartość nominalna poprzedniej Ci co mają po 6-8 zł wniebowzięci. Prze kilka minut akcje zjeżdżają do 0,50. No wówczas na forum by się działo...
Nawet tek kwoty by nie uzyskali a akcji było by 2 razy więcej.