1. Emisja się nie udała bo tylko 100 tyś akcji udało się sprzedać z punktu widzenia kursu to nie źle ponieważ praktycznie nie ma rozwodnienia i spadki z 8 zł były bez sensu w tym przypadku gdyby zrobili emisje po 1 zł pewnie by wszystko sprzedali ale firma nie chce podzielić losu wielu firm z NC co robią takie praktyki, teraz nie ma przeszkud by wrócić w trend spadkowy
2. Eracoin i szum wokół tego speptyków raczej nie świadczy dobrze o ich wiedzy poczytajcie wypowiedzii Pani belki to może za którymś razem zrozumiecie (teraz to jest program lojalnościowy który przekształcą w kryptowalutę czyli eracoiny wymienić będzie można w prawdziwą kryptowalute !!!) PAMIETAJCIE że to jest spółka związana z reklamą i marketingiem i NIE WAZNE CO MOWIĄ BYLE MÓWILI !!! i o to chodzi o medialności. Ja sam zbieram eracoiny bo nic mnie to nie kosztuje a jestem ciekaw w co się przeistoczą