Forum giełdowe spółki PROACTA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Makler mi powiedział w tajemnicy ~Noweinfo 1 2018-02-01 02:45
Przekonałes mnie swoim stylem i klasa kupuje Bitevil ~Dziekujefilmocowi 1 2018-02-01 02:41
Lecimy na 1.99 zł... ~Nikos 15 2018-02-01 02:22
Czwartek w koncu na zielono ~Zaklad 2 2018-02-01 00:45
Kryptowaluta eracoin ~FAn 3 2018-02-01 00:23
Zakaz reklam kryptowalut na facebooku ~Tom 2 2018-01-31 22:32
Wszyscy co myślą o 1,9zł czy 90gr lub 10000zł ~Thomas 1 2018-01-31 21:29
Skontaktowałem się z moim kontaktem ~Yeti 10 2018-01-31 21:17
JEDNO DOBRE INFO... I ZACZNIE SIE SZAL.... :) ~DOBREINFO 26 2018-01-31 21:08
Arkusz ~Zaorane 1 2018-01-31 21:08
do kogo te żale ~cichy79 5 2018-01-31 18:47
Skontaktowałem się z Premierem ~Bocian 2 2018-01-31 18:45
Jest piątek - jest afera ~Zool 22 2018-01-31 18:28
Kupujcie Qumak aBIta dajcie mu spaść na RGR ~Qumak7zł 7 2018-01-31 17:46
Każda spółka ma soję hieny ~Olaf 4 2018-01-31 17:00
Pare dni do Walentynek i klarowność ~MieszkoTom 2 2018-01-31 16:50
Percepcja mi mówi ze na plusie ~INFO 3 2018-01-31 16:33
1.99 docelowo ~Nikos 2 2018-01-31 16:13
czyli pozostałe akcje wykupi jakis inwestor ... ~Agata 3 2018-01-31 15:25
Stawiam na otwarcie w poniedzialek 5 zl ~Jarek 2 2018-01-31 15:10
Bam ~Bam 7 2018-01-31 15:07
ja tez dzis zdaze dokupic ~Nowy 1 2018-01-31 14:59
Zdazylem przed 17:) ~Falkon 6 2018-01-31 14:51
wartość moich eracionów za niedługo zrówna się z wartością akcji ~jarek 2 2018-01-31 14:47
Bitevil the best ~Fuki 2 2018-01-31 14:44
Bitevil spokojnie do góry ~manone666 5 2018-01-31 14:43
podwojne dno ~evil_speculator 8 2018-01-31 14:38
Akcjonariat ~ghgf 30 2018-01-31 14:29
tu w styczniu(2018)bedzie 100 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~alfred 14 2018-01-31 14:24
stało sie eracoin ruszył i nic go juz nie zatrzyma -10 000 zł ~jasiustasiu 10 2018-01-31 14:18
[x]
PROACTA 3,59% 1,73 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.