z kogo wy się śmiejecie ,sami z siebie się śmiejecie .
z kogo wy drwicie ,sami z siebie drwicie .
Za wszystkie decyzje każdy osobiście ponosi odpowiedzialność ,nikt za was nie będzie dźwigać waszych nietrafionych
inwestycji .
Analizując wykres spółki można było dobrze zarobić ,kto tego nie umie niech lepiej zajmie się czym innym ,
wszystkie statystyki sugerują ,że 60 % ludzi grając na giełdach całego świata to dawcy kapitału .
I trzymajcie poziom w ocenach innych / nie oceniaj bo sam zostaniesz oceniony /.