Forum giełdowe spółki PROACTA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wywiad z p.M.Belka ~Bam 14 2018-01-31 14:10
Panowie chcecie odrobic straty ?? info w komentarzu ~INFO 1 2018-01-31 13:54
Opinie skrajne o co chodzi ~Football 14 2018-01-31 12:56
Czy ktoś wie ~Igor 8 2018-01-31 11:00
ROZPOCZYNA SIE SKUP AKCJI ~KURSRUSZA 2 2018-01-31 10:34
NEWS NEWS NEWS ~MicrosoftNews 5 2018-01-31 10:07
LESCZE ZOSTALY BEZ AKCJI :))) A ZARAZ JAZDA NA 6 ZL:))) MAM INFO ~MAREKBELKA 2 2018-01-31 09:41
Zwiastun nadziejei hahahaha ~manone666 1 2018-01-31 09:30
Skontaktowałęm sie z ATARI a oni ~ONLINE 1 2018-01-31 09:23
Taki wątek jak i hienny mowa o byłem w MIcrosofcie ~Inspektor 1 2018-01-31 09:21
Nie chce mi się podbijać moich postów... ~kiki 2 2018-01-31 09:07
Komunikat ESPI - co za ..... ~lala 2 2018-01-31 08:35
Za 5 lat polowa świata będzie używac Kryptowalut ~Kryptowaluty 4 2018-01-30 23:37
Mieszkolodz mam taka percepcje zenie jeszcze dokupisz i bedziesz ~Percepcja 2 2018-01-30 21:34
Zgrabna prezentacja na FB ~Yeti 1 2018-01-30 20:59
na moje oko to warte 10gr ~ups 1 2018-01-30 20:49
Kilka konkretów - merytorycznie.... ~mieszkolodz 2 2018-01-30 20:30
Kupiłem, wrócę tutaj jak bitevil będzie po 100zl ~Longterm 2 2018-01-30 19:57
INFO NA FB CZYTALI ??? INFORMUJA ZE WSZYTKO JEST OK ~FACEBOOK 9 2018-01-30 18:48
14 LUTEGO - TA DATA ODMIENI BITEVIL ~WALENTY 3 2018-01-30 17:42
szansa na 100 zysku ?? i nikt nie kupuje ??? bezsens ~Cieszyn 2 2018-01-30 15:50
T R A K C J A - dobra propozycja! ~GONZO 1 2018-01-30 15:30
perełka 2018roku info dla hien nie przejdziemy do Deworanu lub Krezusa:) ~AK 1 2018-01-30 14:41
7000 akcji i ubijamy ~Ubijamy 7 2018-01-30 14:19
GOVENA idzie !!!! ~aaa 1 2018-01-30 14:15
jazda,jazda, jazdeczka ~perondick 1 2018-01-30 14:12
Dodali nowy raport ~Ja 3 2018-01-30 13:52
Dzwonilem do spolki telefon nie odpowiada nastepna spolka krzak ~inwestor 14 2018-01-30 13:24
dobre sobie ~andrzej 7 2018-01-30 13:17
Czat inwestorski ~NajwyzszyCzas 11 2018-01-30 13:11
[x]
PROACTA -1,16% 1,71 2026-06-24 12:16:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.