|
Wywiad z p.M.Belka
|
~Bam
|
14
|
2018-01-31 14:10
|
|
Panowie chcecie odrobic straty ?? info w komentarzu
|
~INFO
|
1
|
2018-01-31 13:54
|
|
Opinie skrajne o co chodzi
|
~Football
|
14
|
2018-01-31 12:56
|
|
Czy ktoś wie
|
~Igor
|
8
|
2018-01-31 11:00
|
|
ROZPOCZYNA SIE SKUP AKCJI
|
~KURSRUSZA
|
2
|
2018-01-31 10:34
|
|
NEWS NEWS NEWS
|
~MicrosoftNews
|
5
|
2018-01-31 10:07
|
|
LESCZE ZOSTALY BEZ AKCJI :))) A ZARAZ JAZDA NA 6 ZL:))) MAM INFO
|
~MAREKBELKA
|
2
|
2018-01-31 09:41
|
|
Zwiastun nadziejei hahahaha
|
~manone666
|
1
|
2018-01-31 09:30
|
|
Skontaktowałęm sie z ATARI a oni
|
~ONLINE
|
1
|
2018-01-31 09:23
|
|
Taki wątek jak i hienny mowa o byłem w MIcrosofcie
|
~Inspektor
|
1
|
2018-01-31 09:21
|
|
Nie chce mi się podbijać moich postów...
|
~kiki
|
2
|
2018-01-31 09:07
|
|
Komunikat ESPI - co za .....
|
~lala
|
2
|
2018-01-31 08:35
|
|
Za 5 lat polowa świata będzie używac Kryptowalut
|
~Kryptowaluty
|
4
|
2018-01-30 23:37
|
|
Mieszkolodz mam taka percepcje zenie jeszcze dokupisz i bedziesz
|
~Percepcja
|
2
|
2018-01-30 21:34
|
|
Zgrabna prezentacja na FB
|
~Yeti
|
1
|
2018-01-30 20:59
|
|
na moje oko to warte 10gr
|
~ups
|
1
|
2018-01-30 20:49
|
|
Kilka konkretów - merytorycznie....
|
~mieszkolodz
|
2
|
2018-01-30 20:30
|
|
Kupiłem, wrócę tutaj jak bitevil będzie po 100zl
|
~Longterm
|
2
|
2018-01-30 19:57
|
|
INFO NA FB CZYTALI ??? INFORMUJA ZE WSZYTKO JEST OK
|
~FACEBOOK
|
9
|
2018-01-30 18:48
|
|
14 LUTEGO - TA DATA ODMIENI BITEVIL
|
~WALENTY
|
3
|
2018-01-30 17:42
|
|
szansa na 100 zysku ?? i nikt nie kupuje ??? bezsens
|
~Cieszyn
|
2
|
2018-01-30 15:50
|
|
T R A K C J A - dobra propozycja!
|
~GONZO
|
1
|
2018-01-30 15:30
|
|
perełka 2018roku info dla hien nie przejdziemy do Deworanu lub Krezusa:)
|
~AK
|
1
|
2018-01-30 14:41
|
|
7000 akcji i ubijamy
|
~Ubijamy
|
7
|
2018-01-30 14:19
|
|
GOVENA idzie !!!!
|
~aaa
|
1
|
2018-01-30 14:15
|
|
jazda,jazda, jazdeczka
|
~perondick
|
1
|
2018-01-30 14:12
|
|
Dodali nowy raport
|
~Ja
|
3
|
2018-01-30 13:52
|
|
Dzwonilem do spolki telefon nie odpowiada nastepna spolka krzak
|
~inwestor
|
14
|
2018-01-30 13:24
|
|
dobre sobie
|
~andrzej
|
7
|
2018-01-30 13:17
|
|
Czat inwestorski
|
~NajwyzszyCzas
|
11
|
2018-01-30 13:11
|