Dzis bedzie okolicach 5,7...jak juz wspominałem spokojnie do 8 dojdzie do 26.01 bo to cena z przed emisji akcji, czyli punkt zero
Spolka ma zdrowe fundamenty, zarzad celebrytów, i pomysł nie głupi (elastyczny)z pewnoscia lepszy od livechat:)
Co do osob ktorzy nie wierza w kryptowalute lub w blockchain to proponuje teorie plaskiej ziemi