|
nie ma od tego odwrotu
|
~kryptogeniusz
|
2
|
2018-02-01 19:01
|
|
nie kupiłem NIE TO NIE !!! jutro się zastanowie może bedzie 2.99.zł !!!
|
~LISchytrusek
|
2
|
2018-02-01 17:39
|
|
Kamil znowu się obłowił
|
~Fuki
|
2
|
2018-02-01 17:29
|
|
Skąd takie zainteresowanie???
|
~set
|
5
|
2018-02-01 16:56
|
|
TONIEMY
|
~tryfgfg
|
3
|
2018-02-01 16:44
|
|
mam ustwione od 29.sty. - po 3.37.zł nadal 0 cały czas mam ustawione !!
|
~LISchytrusek
|
5
|
2018-02-01 16:44
|
|
Kiedy wejdzie 140 000 emisji z Prawd Pob. Ktorego dnia
|
~Mikrosz
|
2
|
2018-02-01 16:33
|
|
Zainteresowanie duże bo będzie rakieta
|
~Inwestor2
|
1
|
2018-02-01 16:25
|
|
ale robią w konia 3,35baton - drugi ustawia 3,36 sprzedane - baton znika
|
~Masakra
|
1
|
2018-02-01 16:16
|
|
Skąd takie zainteresowanie?
|
~set
|
1
|
2018-02-01 16:01
|
|
Do 1.75zł juz zaraz juz blisko
|
~tataMarii
|
4
|
2018-02-01 15:55
|
|
Lepszy BIZTECH patrz wyniki finansowe...: 20gr ! (200% i >)
|
~DobraZmiana
|
1
|
2018-02-01 15:47
|
|
Ktoś sprzedaje...............
|
~set
|
7
|
2018-02-01 15:33
|
|
Kto uwala kurs?
|
~set
|
1
|
2018-02-01 15:31
|
|
Haitowy filmik zmotywował mnie podwojnie dzieki za otuche
|
~Magda
|
2
|
2018-02-01 15:27
|
|
Sukcesssssss
|
~bitowo
|
2
|
2018-02-01 15:05
|
|
Filmik Haitowy zmotywował mnie podwojnie dzieki za otuche
|
~INFOBIT
|
1
|
2018-02-01 14:36
|
|
Mało kto wierzy w bitą po filmie
|
~Nowy
|
1
|
2018-02-01 14:33
|
|
Ojej spada wejdźcie na stooq.pl
|
~Nikos
|
2
|
2018-02-01 14:25
|
|
Wahania kursu
|
~Kumoter
|
1
|
2018-02-01 14:08
|
|
1895 postów
|
~set
|
2
|
2018-02-01 13:48
|
|
Dobre fundamenty i blisko news kupuje
|
~Nowy
|
3
|
2018-02-01 12:41
|
|
jakie będa wyniki ?
|
~Agata
|
5
|
2018-02-01 12:20
|
|
Przestańcie podejmować dyskusje z Hienami
|
~Ludwik
|
2
|
2018-02-01 12:14
|
|
Chcesz odrobic straty ? ABCDATA do 2 miesiecy kurs 4 zl!!!!!! bdb wyniki
|
~ratunek
|
4
|
2018-02-01 11:56
|
|
Spolka w odroznieniu od Hien zdrowa walentynki zweryfikuja all
|
~Beattles
|
4
|
2018-02-01 11:52
|
|
Przesiadka na Minox
|
~edi
|
1
|
2018-02-01 11:50
|
|
Najlepszy horror i komedia roku - bitevil 2018. Emisja od PP
|
~Kinomaniak
|
2
|
2018-02-01 10:45
|
|
Z postów widać
|
~mieszkolodz
|
11
|
2018-02-01 10:13
|
|
Ciekawe ile ten paszkwil musial kosztowac i na czyje zlecenie
|
~Eracoin
|
3
|
2018-02-01 10:00
|