Forum giełdowe spółki PRESTO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Realna wycena spòłki ~Aniołstroż 2 2016-04-24 09:27
Trochę optymizmu ~aaa01 16 2016-04-23 20:37
INFO!!!!!!!!!! Incydentalne naruszenie obowiązków ~ENTER 10 2016-04-23 20:16
Koniecznie sprzedajcie.......... ~AniołStroż 8 2016-04-23 20:05
W poniedziałek możliwe zamknięcie 15gr ~kolo 10 2016-04-23 19:16
czy presto podaza droga minoxa? ~dexter 1 2016-04-23 18:41
w poniedzialek z rana skoki na wyscigi ~kaziutek 4 2016-04-23 18:25
Dofinansowanie ? ~presto 3 2016-04-23 17:02
A tak pięknie mogło być ~kola 1 2016-04-23 15:23
Tak na chłodno ~aaa01 4 2016-04-23 14:48
40 mln zostało jeszcze w rezerwie dla tych, którzy składają odwołanie ~emilo 5 2016-04-23 13:24
Kurs znacznie wzrośnie ~Zaczadzony 9 2016-04-23 12:59
Spadki nieuniknione? ~presto 7 2016-04-23 12:52
Szkoda że się nie udało. ~kolo 1 2016-04-23 12:27
Dofinansowanie ~jaro 6 2016-04-23 11:56
W poniedziałek jadę na Mehoffera 86 a póżniej do Serocka ~Balon 2 2016-04-23 09:23
LIsta spółek dofinansowanych z poddziału 3.2.1 ~jaj 5 2016-04-23 08:37
Źle postępują ~aaa01 5 2016-04-23 08:35
nie ma co sie zalamywac, usrednicie po 10gr ~kaziutek 1 2016-04-23 08:29
Od dzisiaj obserwować tą stronę!! ~emilo 19 2016-04-23 01:08
Do panikarzy ~Zaczadzony 2 2016-04-22 17:03
### NA LETUSA - STARTUJE ~olo 13 2016-04-22 15:55
Raport i podbitka pod wywalanko:) skąd my to znamy...? ~Kazik 4 2016-04-22 15:54
Celowe dzialanie ~Sevenn 3 2016-04-22 15:23
NCBR ~posiadacz 18 2016-04-22 15:22
Nie zdżżyli zapoakować wory ~wujek 5 2016-04-22 15:18
zaprawde powiadam wam ~kuba 5 2016-04-22 15:16
a tu co? patologia nie dostala zasilku ~dexter 3 2016-04-22 14:16
no i dalej d..pa ~spigi 11 2016-04-22 14:08
jest info, lykamy pod korek :)))) ~kaziutek 13 2016-04-22 13:36
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.