Czytam wpisy po zamieszczeniu na tym forum informacji o braku dotacji i odnoszę wrażenie, że większość odbiera to jak cios po którym Spółka nie podniesie się. Nastruj jest taki jakby zaraz Spółka miała ogłosić upadłość, przecież za IV kwartał wykazała zysk. Więcej spokoju i optymizmu.