Forum giełdowe spółki PRESTO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ktos calkiem madrze rozprowadza kwitki ~kaziutek 10 2016-04-25 15:43
info dołujące ~men 1 2016-04-25 15:30
tak szczerze ~LEW 6 2016-04-25 15:16
Futures Presto ~Zaczadzony 4 2016-04-25 14:58
petycja ~xxx 4 2016-04-25 14:56
sa naganiacze na spadki - będzie rosło ~Lew 2 2016-04-25 14:54
A co z tym? ~presto 2 2016-04-25 14:31
16 czy 17 pęknie? ~presto 3 2016-04-25 14:08
KONIEC SPADKÓW ~posiadacz 19 2016-04-25 13:24
1,5mln na S po 20gr dzikibyk 7 2016-04-25 12:25
czekamy na spektakularny zrzut ~kaziutek 5 2016-04-25 11:55
po lewej popychacz po prawej na S ukryciak ~kaziutek 5 2016-04-25 11:53
Zapraszan na 15gr czym prędzej ~figo 1 2016-04-25 11:52
PARP info ~posiadacz 9 2016-04-25 11:33
Jutro na zielono zobaczycie,drobnica ujada chcąc zarobić trochę. ~Balon 3 2016-04-25 10:52
Sprzedaż po 0,15 PKC zostanie ściągnięta na bank :) dzikibyk 19 2016-04-25 10:51
prest ~blod 2 2016-04-25 09:43
jutro dzień tryjumfu katardekster wywalą po 10gr.i o 9;01 lecimy na 20gr ~pepe 6 2016-04-25 09:41
presto ~blond 3 2016-04-25 09:20
no to sruuuuuuuuuu ~kaziutek 12 2016-04-25 08:46
kto po ile ubrany dzikibyk 8 2016-04-25 07:50
Czy opòr 0,20 groszy zostanie jutro przełamany? ~Zaczadzony 6 2016-04-24 22:51
super info-czytajcie jutrzejszy Parkiet,Presto mocarzem ~AntoniM 13 2016-04-24 22:16
A co z spółkami zależnymi? ~presto 3 2016-04-24 22:10
W arkuszu mało akcji. ~katar 14 2016-04-24 22:03
jutro dzien zaglady ~dexter 6 2016-04-24 21:03
ale będzie się działo - burkom na pohybel ~adi 4 2016-04-24 18:59
czy wspracie 11gr wytrzyma ~kaziutek 19 2016-04-24 16:55
https://poir.parp.gov.pl/wiadomosci-poir/poir-wiadomosci ~katar 2 2016-04-24 15:58
macie 2 dni, zeby nagonic na kupno ~dexter 11 2016-04-24 15:46
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.